USD32,50
EURO34,90
CNY4,48
GBP41,52
EURO/USD1,07
BIST10.391,89
Petrol81,98
GR. ALTIN2.407,80
BTC2.167.203,70

YENİLİK GRUBU BASIN AÇIKLAMASI…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB), Aydın İnşaat Mühendisleri Odası’nın 11 Şubat 2024 Pazar günü yapılacak seçimlerinde Yenilik Grubu, oda kurullarına aday olduklarını açıkladı. Böylece Yenilik Grubu 11 Şubat Pazar günü yapılacak İMO Aydın Şube seçimlerinde adaylığını açıklayan ilk grup olmuş oldu.
TMMOB Aydın İnşaat Mühendisleri Odası’nın 11 Şubat 2024 Pazar günü yapılacak seçimlerine bir basın toplantısı düzenleyen Yenilik Grubu, yönetim kuruluna aday olduklarını açıkladı.
Yenilik Grubu, amaçlarının mühendislik mesleğinin daha etkin hale getirmek olduğunu, bu amaçla meslektaşların sorunlarını bilimsel yöntemlerle belirleyerek, sorunların daha etkin ve verimli şekilde çözüme kavuşturmak istediklerini belirtti.
Yenilik Grubu adına konuşan mevcut Başkan Erbil Gökhan Sözeri amaçlarının; bilimsel, etkin, verimli, şeffaf ve hesap verebilir yönetim anlayışı ile sorunları dile getiren, çözüm arayan, teknik duruş sergileyerek her zaman üyelerin yanında olmak olduğunu belirtti. Bu yönetim anlayışı ile özel sektör, kamu, emekli, işsiz, öğrenci bütün meslektaşların sorunlarına eğileceklerini, çözüm odaklı hareket edeceklerini ve günlük tartışmalardan ve politik duruştan uzak olacaklarını belirtti. Yerel idareler ile ortaklaşa ilimizin deprem risklerinin azaltılması için gereken tüm çalışmaları yapacaklarını söyledi. Ayrıca üstlenmek istedikleri sorumluluğun bilinci ile kamu kurum ve kuruluşları, meslek odaları ve sektörün tüm paydaşları ile uyum içinde çalışacaklarını belirtti.
İnşaat Mühendisleri Odasının kuruluşundan bugüne kadar aramızdan ayrılan çok değerli meslektaşlarımızı saygıyla andığını, Yine odamızın ve şubemizin bu günkü durumuna gelmesinde emeği geçen ve katkıları olan tüm meslektaşlarımıza, yönetim kurullarına, ilçe temsilcilerimize, çalışanlarımıza ve bütün meslektaşlarımıza teşekkür ve şükranlarını sunduğunu belirtti.
Modern bir Aydın ve Türkiye için gerekli her türlü çalışmayı oda yönetimi ve tüm temsilcilikleri ile birlikte yapmak istediklerini de belirten Sözeri; seçimde renklerinin “beyaz” olduğunu belirtti. Bu amaçlarını gerçekleştirmek için üyelerden güçlü bir şekilde destek istediklerini belirterek bitirmiş olduğu konuşması sonrasında Erbil Gökhan Sözeri Yönetim Kurulu aday listesini paylaştı.
7 kişiden oluşan “beyaz” renk ile temsil edilen Yenilik Grubu Yönetim Kurulu aday listesi; Erbil Gökhan SÖZERİ, Osman ÖZPINAR, Murat BİÇER, Pelin YARDIM, Mazlum Hikmet SUH, Kenan GÜDÜL ve Işıl Katlan KARASULU adlı İnşaat Mühendislerinden oluşmaktadır.
Aydın İnşaat Mühendisleri Odası’nın 11 Şubat 2024 Pazar günü yapılacak üye ve delege seçimlerinde oy hakkı bulunan 1728 kişi olduğu öğrenildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
YENİLİK GRUBU BASIN AÇIKLAMASI…

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Günaydın Aydın ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!