Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

YARALI KEDİ KURTARILDI

YARALI KEDİ KURTARILDI
29 Ocak 2019 - 21:11

Bozdoğan Belediyesi hizmet binası önünde kimliği belirsiz kişi veya kişilerin yaralı olarak bırakıp kaçtıkları yavru kedi şans eseri kurtarıldı.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ali Menteş ve Belediye çalışanları, bina önünde acıdan çırpınan kedi yavrusunu kurtarmak için harekete geçtiler.

Alınan bilgiye göre sabah saatlerinde yaşanan, araba kazası sonucu ağır yaralanan kedi, Bozdoğan Belediye binasının önünde ölüme terk edilmiş. Ali Menteş ve Belediye çalışanlarının duruma el atması sonucu yavru kedi yeniden hayata döndürülerek Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Aydın Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hizmetleri yetkililerine teslim edildi.

Konuyla ilgili konuşan Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ali Menteş; ‘‘araştırmalarımıza göre yavru kedimiz arabayla çarpılarak ağır yaralar almış. Cani ya da caniler tarafından dikkatsizlik sonucu bu üzücü durumu yaşayan yavru kediyi Kurumumuzun önünde bulduk. Hemen kendi çabalarımızla müdahale ederek, Aydın Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hizmetleri yetkililerine durumu bildirdik ve kedinin tedavisi için teslim ettik’’ dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.