Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

ÜMMET AKIN; ”EFELER HAK ETTİĞİ YERİ BULACAK”

ÜMMET AKIN; ”EFELER HAK ETTİĞİ YERİ BULACAK”
24 Ocak 2019 - 11:48

31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken Ümmet Akın’ı sevenlerin hızla artması diğer adayları farklı arayışlar içerisine girmeye zorladı.

Efeler’de yaşayan vatandaşlar yollarından şikayetçi olduğunu vurgulayarak, Ümmet Akın’ın Germencik’te örnek projeler yaptığını söyledi. Efeler halkı, “Biz vatandaş olarak Germencik ve Ortaklar’da yapılan hizmete imreniyoruz. Ümmet Akın bizim için büyük şans. Vatandaşlar olarak onu desteklemeliyiz. Germencik’te yaptıkları Efeler’de yapacaklarının garantisidir. Germencik’in örnek yollarını Efeler’de de yapacağından eminiz. Saygı değer kişiliği mütevaziliği ve kapılarının 7/24 vatandaşa açık olması bizden biri olduğunu gösteriyor. Bizi en iyi bizden biri anlar. 31 Mart’ta Cumhur İttifakıyla beraber Efeler kazanacak” dediler.

Efeler için vatandaşın istediği hizmetleri yapacaklarını söyleyen Akın, “Biz halkı kandıracak ya da oyalayacak vaatler vermiyoruz. Gerçekleştiremeyeceğim hiçbir vaat ve sözü vermiyorum. Benim vatandaşım kalkınmayı ve hizmeti hak ediyor. Efeler’in yolları kötü durumda, ilk işimiz yolları kullanılabilir duruma getirmektir. Germencik, Ortaklar ve mahallerinde yaptığımız hizmet ortada. Aynı hizmeti Efeler’de de yapacağız. Efeler hak ettiği hizmeti bizimle bulacak” diye konuştu.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.