Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

Ulucan’dan Erim ve Altıntaş’a Tayin Çıkışı

Ulucan’dan Erim ve Altıntaş’a Tayin Çıkışı
29 Aralık 2019 - 21:55

Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan, AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim ve Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş’ı eleştirdi.

Basın İlan Kurumu Aydın Şube Müdürlüğüne 22 Aralık 2016 yılında atanan Mevlüt Uluçamlıbel, Van’a tayin edildi. Tayinin sebebinin ise Bozdoğan Belediyesinin gazetelere olan borcunu ödemesi için uyarması iddia edildi. AK Partili Bozdoğan Belediyesinden Gazetelere olan borcunu ödemesini isteyen ve bu konuda Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş’ı uyaran Aydın’ın takdir edilen Bürokratlarından ve Gazeteciler tarafından da sevilen isim olan Aydın Basın İlan Kurumu Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel, Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş ve Ak Partili milletvekili Bekir Kuvvet Erim’in girişimiyle Van’a tayin edildi. Basın camiasında sevilen Aydınlı Bürokratın bu beklemedik tayininin yankıları Aydın bürokrasisinde konuşulmaya başlandığı saatlerde Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığından sert bir açıklama yapıldı.

İŞİNİ DOĞRU YAPANIN KARŞISINDA

Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan sosyal medya hesabından paylaştığı gönderide şu ifadelere yer verdi. “Basın İlan Kurumu Aydın Şube Müdürü Mevlut Uluçamlıbel Van’a tayin edildi. Bununla ilgili iki kelam etmek boynumun borcudur. Görev yaptığı süre içersinde birçok belediyeden ve kurumdan gazete sahiplerinin ve primle çalışan gazeteci meslektaşlarımızın alacaklarının tahsil edilmesinde büyük payı olan BİK Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel, maalesef yerel gazetelerin alacaklarını ödemeyen Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş ve halkın derdiyle dertlenmesi gerekirken işini yasalara uygun yaptığı için zıtlaştığı bürokratın tayinini kendine dert eden Ak Parti Milletvekili Bekir Kuvvet Erim’in kurbanı oldu. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi “Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır” sözünü düstur ederek çalışan Mevlüt Müdürümüze yeni görev yerinde başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.