Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

TÜTÜNCÜLERE HALI SAHA SÖZÜ

TÜTÜNCÜLERE HALI SAHA SÖZÜ
05 Mart 2019 - 11:30

Bozdoğan Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Adayı S. Tümer Apaydın, seçim çalışmaları kapsamında  Tütüncüler Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Mahallelinin ‘‘Tümer Başkan’la hizmete devam’’ sloganlarıyla coşku içinde karşıladığı Tümer Apaydın’ın ziyareti büyük ilgi gördü.

‘‘HİZMETLERİMİZ 31 MART’TAN SONRA DA DEVAM EDECEK’’

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle ve sevgisiyle karşılaşan Başkan Apaydın, ‘‘31 Mart’tan sonrada yaptığımız hizmetlerin daha fazlasını yapacağız. Bozdoğan’ın her mahallesine her vatandaşına ayrım yapmadan hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Tütüncüler mahallesine 11 bin metrekare taş döşendiğini belirten Başkan Apaydın; ‘‘Tütüncüler mahallemize 11300 metrekare taş döşemesi yaptık ve nasip olursa 10 bin metrekare daha taş döşemesi yaparak mahallemizin bu sorununu da çözmüş olacağız. Yapı olarak dağınık bir mahalleye sahip olduğu için taş döşeme işlerimiz burada biraz uzun sürdü. Ancak hiç kimsenin endişesi olmasın önümüzdeki günlerde taş döşeme işlerimiz bitmiş olacak.’’ dedi.

‘‘SÖZ VERDİK YAPTIK’’

Başkan Apaydın Tütüncülerin su sorununa değinerek; ‘‘Mahallemizde daha önceleri haftada bir su akardı. Büyükşehir olduktan sonra mahallenin su sorununa çözüm bulacağımıza söz verdik. Çok şükür verdiğimizi sözü tutarak artık çeşmeyi açtığınızda suyun akmasını sağladık. Büyükşehir belediyemiz tarafından İçme suyu arıtma tesisi kurarak vatandaşlarımıza haftada bir değil musluklarını her açtıklarında temiz suyla karşılaşmalarına vesile olabildik’’ dedi.

Gençlere Halı Saha sözü

Bölgede gençler için sosyal tesis yapılacağının sözünü veren Başkan Apaydın “Tütüncüler ve çevre mahallelerimizdeki gençlerimiz için içinde halı saha ve kafeteryanın olduğu sosyal tesis yaparak gençlerimizin vakit geçirebileceği sosyal donatı alanı projemiz var. Bu tesis ile gençlerimizin vakit geçirerek spor yapabileceği alanlar yaratacağız.

Allah nasip ederse 1 Nisan’dan sonrada hizmetlerine devam edeceklerini belirten Başkan Apaydın “Bugüne kadar 55 mahallemize hizmet verdik Allah nasip ederse sizlerle birlikte hizmetlerimiz artarak devam edecek” dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.