Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

Örnek Resim

TÜMER APAYDIN’A KIZILCA’DAN TAM DESTEK SÖZÜ

TÜMER APAYDIN’A KIZILCA’DAN TAM DESTEK SÖZÜ
26 Mart 2019 - 23:24

Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın Mahalle ziyaretleri kapsamında Kızılca mahalle halkı ile biraraya geldi. Açık hava Mitingine dönüşen mahalle ziyaretinde İYİLER KAZANACAK diyen Başkan Apaydın “Kızılca mahallesinden tam destek sözü” aldı.

Kendisini coşkuyla karşılayan Kızılca halkına teşekkür eden Bozdğan Belediye Başkanı ve Millet İttifakı adayı Tümer Apaydın “Bu coşku bu sevgi karşısında duygulanmamak elde değil. Demek ki biz yaptığımız hizmetlerle gönüllere girmişiz. Kızılca mahallemizde gönülleri kazanmışız. Allah herkese böyle büyük sevgi nasip etsin. Hepinizden Allah razı olsun” dedi.

Bozdoğan’ın 55 mahallesine şimdiye kadar ayırt etmeden hizmet ettiğini belirten Apaydın Kızılca mahallesine yapılan hizmetleri anlattı. Kızılca mahallesinin su sıkıntısının çözüldüğünü ifade eden Başkan Apaydın “Göreve geldiğimizde mahallemizin başlıca sorunu içme suyu idi. Sizlerle beraber bu sorunu ortadan kaldırdık. Kızılca mahallemizin su sorunu yok, yarın da olmayacak. Pazar yerimizin üstünü kapatarak daha modern bir hale getirdik. Düğün salonumuzu yaptık, nasip olursa önümüzdeki günlerde hep beraber açılışını yapacağız. Kızılca mahallemize 13 bin metrekare parke taşı döşeme çalışmamıza ekiplerimiz devam ediyor.”dedi.

Cami ve okulların ayrı bir önem arz ettiğini ve Hizmet ayrımı yapmadığını belirten Başkan Apaydın “Cami ve okulların bizim için önemi büyük. Hizmet ayrımı yapmadan ihtiyaçlar doğrultusunda eksikliklerini gideriyoruz, bundan sonra da gidermeye devam edeceğiz.” dedi.

İncir üreticilerinin tarımsal sulama ihtiyaçları için projelerinin hazır olduğunu belirten Başkan Apaydın “Bölgedeki bahçelerimizin sulanması için tarımsal sulama sondajı ve gölet projemiz var. Etüt çalışmaları yapıldı. Allah nasip ederse önümüzdeki dönemde bunları hayata geçirip sizlerin hizmetine sunacağız.”diye konuştu.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.