Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

‘TOPUKLU EFE DİVAN BAŞKANI’

‘TOPUKLU EFE DİVAN BAŞKANI’
23 Temmuz 2020 - 14:59

Ankara’da bu hafta sonu yapılacak CHP 37. Olağan Kurultay’da Divan Başkanlığını Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu yapacak.

CHP’nin 37. Olağan Kurultayı, 25-26 Temmuz’da Ankara Bilkent Odeon’da gerçekleşecek. Açık havada seyircisiz olarak yapılacak Kurultayda, Bilim Kurulu’nun önerileri doğrultusunda, koronavirüs riskine karşı uygulanacak tedbirlere yönelik çalışmalar da tamamlandı. Bu kapsamda, sahne ve amfinin bulunduğu ana kurultay alanına, adaylar ve bin 356 delege dışında, gazeteciler dahil kimse alınmayacak. Diğer tüm katılımcılar için bu alanın dışında dev ekranların kurulacağı bölümler hazırlanacak. Yeme-içme alanları da ana kurultay alanının dışında düzenlenecek. Maskesiz girişlerin yasak olacağı, sosyal mesafenin korunmasının sağlanacağı tüm bu alanlardaki tedbirlerin takibi için özel ekip görev yapacak.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP 37. Olağan Kurultayı’nda Divan Başkanı olarak Özlem Çerçioğlu’nu görevlendirdi. 2018’de yapılan tüzük kurultayında Divan Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Başkan Çerçioğlu, ilk kez büyük kurultayı yönetecek.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.