Eğitim Genel Güncel

TEMA’DAN EROZYONLA MÜCADELE HAFTASI ETKİNLİKLERİ

Kuşadası Güzelçamlı’da bu hafta tema tarafından erozyonla mücadele etkinlikleri sürecek   Bu yıl 15-21.Kasım tarihleri arası “Erozyonla Mücadele Haftası.” Erozyonla Mücadele Haftası Kutlu Olsun. Erozyonla Mücadele Haftası’nda TEMA Vakfı, erozyon..

TEMA’DAN EROZYONLA MÜCADELE HAFTASI ETKİNLİKLERİ

Kuşadası Güzelçamlı’da bu hafta tema tarafından erozyonla mücadele etkinlikleri sürecek

 

Bu yıl 15-21.Kasım tarihleri arası “Erozyonla Mücadele Haftası.” Erozyonla Mücadele Haftası Kutlu Olsun. Erozyonla Mücadele Haftası’nda TEMA Vakfı, erozyon kaynaklı toprak bozulumunun biyolojik çeşitliliğe olan etkisine dikkat çekiyor. Vakıf, hafta boyunca tüm Türkiye’de toprak ve biyolojik çeşitlilik temalı eğitim etkinlikleri düzenleyecek.

TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz ATAÇ, “Toprak, sunduğu birçok ekosistem hizmetinin yanında,biyolojik çeşitliliğin dörtte birine ev sahipliği yapar.” dedi. Yaptığı açıklamada, toprağı koruyan uygulamaların önemini vurguladı.

Konuya ilişkin olarak; “Toprağı korursan yaşamı da biyolojik çeşitliliği de korursun” başlığını taşıyan basın bültenini ve fotoğrafları ekte bilginize sunar, haberin okurlarınızla buluşturulması için katkılarınızı bekler, sağlık, mutluluk dileklerimi, selam ve sevgilerimi iletirim.

 

Saygılarımla.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL