Güncel Gündem

‘SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN GÖREVE TALİBİZ’

Yaka, oda seçimlerinde başkanlığa talip oldu Kuaför Mehmet Nedim Yaka, Nazilli Berberler Odası başkanlığı için adaylığını açıkladı. Yaka, yapılmayanı yapmak için göreve hazır olduğunu söyledi. Nazilli Berberler Odası’nda seçim yarışı..

‘SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN GÖREVE TALİBİZ’

Yaka, oda seçimlerinde başkanlığa talip oldu
Kuaför Mehmet Nedim Yaka, Nazilli Berberler Odası başkanlığı için adaylığını açıkladı. Yaka, yapılmayanı yapmak için göreve hazır olduğunu söyledi.
Nazilli Berberler Odası’nda seçim yarışı kızıştı. Mevcut Başkan Olcay Akyıldız, Mete Ergül’den sonra Mehmet Nedim Yaka da adaylığını açıkladı. Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın açıklaması düzenleyen Yaka, başkanlığa aday olduğunu söyledi.

‘SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN GÖREVE TALİBİZ’
4 yıldan bu yana adaylık için çalışmalarını yürüttüğünü kaydeden Mehmet Nedim Yaka, yapılmayanı yapmak için aday olduğunu belirterek, “30 yıldır Nazilli’de kuaförlük yapıyorum. Meslektaşlarımıza daha iyi hizmet etmek için bu göreve talibiz. Ekip arkadaşlarımızla, yönetimimle hep birlikte ortak fikirle sorunları çözmek istiyoruz. Fiyat listelerimizden tutun birçok sorunumuz oluyor. Bunları çözmek için göreve talibiz. 2 dönemdir görevde olan mevcut Başkan Olcay Akyıldız’ın yanlışlarını görmekteyiz. Kendine göre doğru, bize göre yanlışları var. Berber ve kuaförler dışındaki diğer meslek gruplarının da sorunlarını ele alacağız. Tüm üyelerimize aynı hizmet anlayışıyla yaklaşmak istiyoruz. Çok uzun çalışma sürelerimiz var bunu çözmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL