Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

SIRMA’DA MİTİNG GİBİ AÇILIŞ

SIRMA’DA MİTİNG GİBİ AÇILIŞ
24 Mart 2019 - 23:28

APAYDIN ‘GİTTİKLERİ HER MAHALLEDE BOZDOĞAN BELEDİYESİNİN HİZMETLERİ VAR’

Bozdoğan Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan sosyal tesis Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun da katılımıyla görkemli bir törenle açıldı. Yaklaşık 7 bin kişin katıldığı açılış törenine 700 araçlık konvoy damgasını vurdu.

Bozdoğan Sırma mahallesinde gerçekleştirilen açılışta konuşan Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın “Bizi eleştiren arkadaşlar Bozdoğan’ı tanımıyor, bilmiyor. Hizmet yaptığımız mahallelerin nerede olduğunu bile bilmiyorlar.” dedi.

Bugüne kadar birçok seçime girdiğini belirten Başkan Apaydın siyasi nezaketsizliğe değinerek “Bugüne kadar birçok seçim atlattım. Ancak Bozdoğanda Bu kadar seviyesiz yapılan bir propaganda görmedim. Biz her zaman sevgiden, hoşgörüden, saygıdan yana olduk. Rakibimize karşı seçime kadar öyle olmaya devam edeceğiz. Sizden de ricam karşımızdaki adayın fotoğraflarını yere düştüğünü görürsenizde kaldırın.” dedi.

Bazı siyasilerin miting meydanlarında Bozdoğan Belediyesi 15 yılda ne yaptı sorusuna cevap veren Başkan Apaydın “Bazı arkadaşlar 15 yılda ne yaptı diye soruyorlarmış. Bozdoğan Belediyesinin ne yaptığını merak ediyorsa konuşma yaptığı tesislere baksın Bozdoğan Belediyesini görecektir. Toplantı yaptığı binalara baksın Bozdoğan Belediyesini görecektir. Kiralık araçlarla seçim vesilesi ile 15 yıldır gitmediği mahallelere giderken geçtiği asfaltlarda Bozdoğan Belediyesini görecektir. Gittiği mahallelerin sokaklarında ayakkabısı toz olmadan, çamur olmadan geziyor ise Bozdoğan Belediyesi sayesindedir.” Dedi.

Bozdoğan için bir çivi çakmayanların, bozdoğan Belediyesinin yaptığı hizmetleri görmezden gelmesini doğru bulmadığını belirten Başkan Apaydın “Hiçbir zaman çamur siyaseti karalama siyaseti yapmadım. Ben yaptığım ve yapacağım hizmetleri anlattım. Hiçbir siyasi ayrım yapmadan hizmet ürettik. Hizmetlerimizi götürürken bize çok oy veren mahalle, az oy veren mahalle diye bakmadık. Acılarını, sevinçlerini paylaştığımız insanların partisine, bakmadık. Sadece hizmet ettik. Gönüllere girmek lafla olmaz. Gönüllere girmek için samimi olmanız lazım, herkesi sevmeniz lazım” diye konuştu.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.