SON DAKİKA

Günaydın Aydın Haber

SEZGİN “HEDEFİMİZ GENEL BAŞKANIMIZIN ORTAK ADAY OLMASI”

SEZGİN “HEDEFİMİZ GENEL BAŞKANIMIZIN ORTAK ADAY OLMASI”
17 Mart 2021 - 19:48

İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, seçim bölgesindeki çalışmaları kapsamında Bozdoğan’da vatandaşlarla bir araya geldi.

Bozdoğan ilçe pazarı ve esnaf ziyareti öncesi partisinin ilçe teşkilatında açıklamalarda bulunan Sezgin, “Türkiye’nin bu dönemde aradığı karakter, aradığı akıl Genel Başkanımız Meral Akşener’de şekillenmiş durumda. Bunu artık kimseden gizlememize gerek yok hedefimiz Genel Başkanımızın ortak Cumhurbaşkanı adayı olması ve Cumhurbaşkanı olması ve partimizin de iktidara yönelmesidir. Ben o potansiyeli görüyorum. Siyaseten yarınlar bize ait” dedi.


İyi Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, İl Milli Güvenlik Politikaları Başkanı Durmuş Kural, İyi Parti Bozdoğan İlçe Başkanı Erhan Algan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Bozdoğan İlçe pazarını ve ilçe esnaflarını dolaşarak işletme sahiplerinin sıkıntı ve sorunlarını dinleyerek bilgi aldılar. Daha sonra Bozdoğan Ziraat Odasına geçen Sezgin ve beraberindeki heyet burada Ziraat Odası Başkanından tarımla ilgili bilgi aldılar. Çiftçilerin su sıkıntısını dile dile getiren Ziraat Odası Başkanı Galip Özel İyi Parti Aydın Milletvekili Adnan Sezgin’e konunun detayı ile ilgili bilgi verdi.

Aydın’ın tarım kenti olduğunu ancak tarım ve çiftçi konusunda sınıfta kaldığını ifade eden Sezgin “İktidar tarım konusunda ne yaptığını bilmiyor. Sıkıntı karsısında bir takım palyatif ve Türkiye’nin tarım sektöründen gelirini alt üst eden hamlelerde bulunan iktidar var. Aslında bu iktidar tarım sektörü bir yana üretim dostu bir iktidar değil. Üretmiyor. Son 19 senede Türkiye’de ciddi anlamda üretime yönelik yatırım yapılmadı” dedi.

“Çiftçi mutsuz, hayvancı umutsuz”

Çiftçinin mutsuz olduğunu ifade eden Sezgin “İyi Parti olarak çiftçi ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızla ilgili düşüncemiz şöyle. Çiftçi mutsuz, hayvancı umutsuz. Vatandaş girdi maliyetleri bu şekil giderse toprağımızı ekemeyiz. Damızlık ineklerimizi kesime göndermek zorunda kalacağız. Birde bu yıl sulama olarak sadece iki defa su verileceğini söylediler. Eğer su vermezler ise tarlalarımızı boşuna ekmeye gerek yok susuz nasıl ürün alacağız susuzluktan kuruyup gider diyor, artık bir çare olun diyerek sitem eden vatandaşlara inşallah bizim iktidarımızda bunlara bir son vereceğiz çiftçimize köylümüze hayvancımıza gerekli hassasiyet kesinlikle gösterilecektir” dedi.

ALGAN TEŞEKKÜR ETTİ

Milletvekili Sezgin’e Bozdoğan ziyaretinden dolayı teşekkür eden İYİ Parti Bozdoğan İlçe Başkanı Erhan Algan “Vatandaşlarımızla buluşarak Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in selamlarını ilettik. Vatandaşlarımızın sorunlarını sıkıntılarını dinledik. Milletimize ve Genel Başkanımıza söz verdik. Mahalle mahalle, sokak sokak dolaşacağız, çalınmadık kapı, sıkılmadık el, dinlenmedik dert bırakmayacağız” dedi. Haber: Kemal ALTAN

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Tüm Hakları Saklıdır. gunaydinaydin.com - Copyright © 2017-2021