Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

Örnek Resim

SEÇMENLERDEN TÜMER BAŞKAN’A TAM DESTEK

SEÇMENLERDEN TÜMER BAŞKAN’A TAM DESTEK
07 Mart 2019 - 1:01

Bozdoğan Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı S. Tümer Apaydın, Millet İttifakı Belediye Meclisi Üyesi Adayları ile birlikte seçim kampanyasını sürdürüyor.

Dutağaç, Hışımlar ve Örencik Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Apaydın yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Büyükşehir ile el ele vererek Bozdoğan’ın 55 mahallesine hizmet verdiğinin altını çizen Başkan Apaydın “Sizlere en güzel hizmeti sunmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bozdoğan belediyesi olarak mahallelerimizde alt yapıdan, üst yapıya, tarımsal sulamadan içme suyu sorunlarına varıncaya kadar birçok hizmet gerçekleştirdik. Parke taş döşeme çalışmalarımız program dahilinde devam etmekte. Allah’ın izniyle dün olduğu gibi bundan sonrada İlçemizdeki tüm mahallelerimizde hizmetlerimiz ve çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz’ dedi.

Mahallelerine yapılan hizmetlerden memnuniyet duyduklarını belirten vatandaşlar “Biz kimin hizmet ettiğini iyi biliyoruz. Seçimden seçime kapımıza gelenleri de biliyoruz. Başkaları konuşur Tümer Apaydın hizmet eder” diyerek Apaydın’a destek vereceklerini belirttiler.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.