Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI MİTİNGE DÖNÜŞTÜ
08 Mart 2019 - 14:27

CHP Bozdoğan Kadın Kolları seçim ve irtibat bürosu açıldı

Bozdoğan Yazıkent Caddesi A101 karşısına açılan CHP Kadın kolları seçim ve irtibat ofisi açılışı mitinge dönüştü.

Cadde ve sokağın kalabalık nedeniyle kapandığı Mitinge dönüşen seçim bürosu açılışında konuşma yapan Bozdoğan Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Adayı Tümer Apaydın kadınlar gününü unutmadı. Sevgi, şefkat ve fedakârlığın sembolü, toplumun en önemli yapı taşı olan kadınlarımızın 8 Mart Dünya kadınlar Günü’nü kutluyorum diyerek sözlerine başlayan Başkan Apaydın ” Bugüne kadar ayrım yapmadan herkese hizmet ettik.  Sizlere hizmet etmek, ilçemize hizmet etmek bizim için mutluluk verici. Bizim sevdamız millete hizmet, başka derdimiz yok. İnşallah sizlerle beraber  yeniden Kimseyi ayırmadan, ayrıştırmadan hizmet etmeye de devam edeceğiz.” dedi

Seçim bürosu açılışına katılan kadınlar Hep Destek Tam Destek diyerek “El ele hep birlikte Hizmete Devam” sloganları attılar. Desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Apaydın konuşmalardan sonra seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

CHP Bozdoğan Kadın Kolları seçim bürosunun açılış törenine Bozdoğan Belediye Başkanı S. Tümer Apaydın, CHP İlçe Başkanı Hasan Karayer, İYİ Parti ilçe başkanı Erhan Algan,CHP Kadın Kolları, İYİ Parti Kadın Kolları, Belediye Meclis üyesi adayları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.