Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

”PARMAKLA GÖSTERİLEN BİR BELEDİYE OLACAĞIZ”

”PARMAKLA GÖSTERİLEN BİR BELEDİYE OLACAĞIZ”
22 Ocak 2019 - 17:09

Saadet Partisi’nin Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Talha Kayaoğulları, “Türkiye’de parmakla gösterilen örnek bir Belediye olacağız.” dedi. 

SP’nin İlçe Başkanı Talha Kayaoğulları, partisinin Belediye Başkan adayı oldu. 31 yaşındaki aday Kayaoğulları, Bozdoğan’da seçimi kazanmak konusunda bir sorunları olmadığını söyledi. SP’li Kayaoğulları, ”2005 yılında üye olarak adım attığım Saadet Partisine çizgimizi bozmadan siyasi hayatımı hala burda devam ettiriyorum. 31 Mart’ta Belediye Başkan adaylığı için ilçe yönetiminde yapılan istişareler sonucu Genel merkez şahşımıza bu görevi layık görmüş. Milli görüş davamızda nasip olan her görev bizim için bir şereftir” dedi.

”31 Mart’ta sandıklardan zaferle çıkacağız”

Bozdoğan’da seçim almak gibi bir sorunlarının olmadıklarını söyleyen Kayaoğulları; ”En güzel seçim çalışmalarını gerçekleştirip Allah’ın izni ile 31 Mart’ta sandıklardan zaferle çıkacağız. İlkeli, dürüst , israf edilmeyen , şeffaf belediyecilik nasıl yapılır tüm Bozdoğan’lı hemşerilerime bunu göstereceğiz. Yapacağımız çalışmalar ile ilçemiz yurt genelinde parmakla gösterilecek ve örnek teşkil edecektir. Bozdoğan halkı bizi bilir biz onları biliriz. Aynı hassasiyetleri taşır , aynı duygularla yaşarız. Bozdoğan hakkının gönlünde biz hep olmuşuzdur” dedi.

”Partiler arası sınıflandırma yapmayacağız”

Bozdoğan’da partiler arası bir sınıflandırma ile seçim çalışması yapmıyacaklarını söyleyen Kayaoğulları; kim hangi partiye oy vermiş olursa olsun, halkımızında bizim de en hassas olduğumuz nokta liyakat sahibi Kişiler tarafından adaletli bir şekilde yönetilmesidir. Elbette herkesin kendisine yakın hissettiği bir parti vardır. Fakat bu seçim yerel seçim , biz istiyoruz ki güzel Bozdoğan’ımızı Milli görüş belediyeciliği anlayışı ile tanıştırıp 55 mahallemizde bunu yaşatmak istiyoruz. Seçime kısa bir zaman kaldığını 27 Ocak’ta Ankara’da gerçekleşek olan aday tanıtım programından geldikten sonra geceli gündüzlü çalışarak Bozdoğan’ı çok daha güzel günlere taşıyacak bir yürüyüşün ilk adımlarını atmış olacaklarını söyledi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.