Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

Özmen ve Cintosun adaylığını açıkladı

Özmen ve Cintosun adaylığını açıkladı
22 Ağustos 2020 - 13:19

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’nde (NGC) eylül ayı içerisinde yapılması planlanan olağanüstü kongre öncesi Ümit Özmen ve Mehmet Ali Cintosun adaylığını açıkladı.

NGC’de başkanlık için adaylar belli olmaya başladı. Eylül ayı içerisinde yapılması planlanan kongrede adaylığını açıklayan Havadis Gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Ali Cintosun’un ardından Nazilli Gazeteciler Cemiyeti eski Başkanı Ümit Özmen de tekrar aday olduğunu açıkladı.

“HİZMET İÇİN YENİDEN ADAYIM”

Tüm adaylara başarılar dileyen NGC Başkan Adayı Ses Gazetesi Yazı işleri Müdürü Ümit Özmen, “ Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’nin yapacağı olağanüstü kongrede adaylığımı öncelikle meslektaşlarıma, daha sonra da kamuoyuna duyurmak istiyorum. Bugüne kadar destek veren ve bugünden sonra da destek verecek herkese şimdiden teşekkür ediyorum. Mesleğimiz ve meslektaşlarımıza hizmet için yeniden aday olduğumu belirtir, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti ve üyeleri için yapılacak olağanüstü kongrenin hayırlı olmasını dilerim. NGC yönetimi başta olmak üzere aday olan Mehmet Ali Cintosun kardeşim ve aday olacak tüm meslektaşlarıma başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti’nin olağanüstü kongresinde başkan adaylığını açıklayan Mehmet Ali Cintosun ‘Gazetecilik mesleğinin sorunlarını çözüme kavuşturmak için gecemizi gündüzümüze katacağımızdan emin olabilirsiniz. Hasan Tahsin, Halide Edip Adıvar ruhuyla mesleğimizi hak ettiği yere getirmek için mücadelemizi sürdüreceğimize söz veriyorum’ dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.