Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

ÖZCAN ‘SORUNLARI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ’

ÖZCAN ‘SORUNLARI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ’
10 Mayıs 2019 - 2:40

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, çarşı içi düzeni ile ilgili vatandaşlardan gelen şikayetler doğrultusunda oda başkanları ile istişare toplantısı gerçekleştirerek “Sorunları hep birlikte çözeceğiz”dedi.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, çarşı içi düzenlemeleri, seyyar satıcı denetimleri, esnafın genel durumu ve ilçe genelinde yapılması planlanan peyzaj çalışmaları ile ilgili oda başkanlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi.
İlçe ekonomisinin canlanması için gerekli çalışmaları yapacaklarının altını çizen Başkan Özcan, “Vatandaşlarımızdan gelen şikayetler üzerine oda başkanlarımızla bir araya geldik. Hem esnafımızı hem de vatandaşımızı mağdur etmeden ortak bir çözüm noktasına ulaştık. Oda başkanlarımız değerli üyeleri ile bunları paylaşacak. Bizler de vatandaşlarımızla paylaşacağız. Gerek zabıtalarımız gerek odalarımız marifetiyle, vatandaşlarımızın hassasiyetiyle Nazillimizin tüm sorunlarını hep birlikte çözeceğiz” diye konuştu.
Desteklerinden dolayı Başkan Özcan’a teşekkür eden Oda Başkanları Nazilli’nin simgelerinden olan Uzun Çarşı’da peyzaj düzenlemesini yapılmasının büyük önem taşıdığına ve Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Özcan’ın çok güzel işlere imza atacağına inanıyoruz dediler.
Başkanlık makamında gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkan Vekili Soner Yelkovan, Zabıta Müdürü Erkan Özdemir, Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Oda Başkanı Hüdai Tosun, Lokantacılar ve Kasaplar Oda Başkanı Mahmut Arslan, Kahveciler Oda Başkanı Birol Şenkal ve Kuaförler ve Berberler Oda Başkanı Olcay Akyıldız katıldı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.