Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

Örnek Resim

NTO’dan Kaymakam MAHMUTOĞLU’na ziyaret

NTO’dan Kaymakam MAHMUTOĞLU’na ziyaret
23 Haziran 2019 - 18:03

Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan başkanlığında, Yönetim Kurulu üyesi Akın Döken ve 12.Grup Meslek Komitesi Üyesi Serkan Saygılı, Buharkent Kaymakamı Tayyar Emre Mahmutoğlu’nu makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Ziyaretlerinden dolayı NTO’ na teşekkür eden Sayın Mahmutoğlu “Nazilli ve çevresinde birçok başarılı çalışmayla tanınan NTO’ nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Buharkent için önem arz eden konuların başında Jeotermal sektörünü geldiğini belirtti. Bu konuda vatandaşın farklı sıkıntılar yaşadığını, konuların kamusal çözümü noktasında NTO ile sık sık iletişime geçmenin önemi vurguladı.

Yerel yönetim ile birlikte istişareler gerçekleştirerek, Buharkent ve çevresinin kalkınması için yetkili kurum ve kuruluşlarla görüşerek olumlu sonuçlar elde etmeyi beklediğini sözlerine ekledi.

NTO Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan “Öncelikle Kaymamamıza yeni görevinde başarılar diliyoruz. Uzun bir süredir Jeotermal sektörü ile ilgili sıkıntılar yaşanmaktadır ve çözümü noktasında birlikte istişareler gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Görevimiz ve yetkimiz dahilinde üyelerimizin sesi olmaya çalışmaktayız.” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.