Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

NTO TOBB GENEL KURUNA KATILDI

NTO TOBB GENEL KURUNA KATILDI
10 Mayıs 2019 - 3:08

Nazilli Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Kuruluna katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 75.Genel kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) Salonunda gerçekleşti. Nazilli’yi TOBB 75.Genel Kurulunda, NTO Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan, Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler ve Meclis Başkan Yardımcısı İsak Akgün, Meclis Üyesi Hüseyin Pişken, Süleyman Gürbüz temsil etti.

“Birliğimiz ebedi,gündemimiz ekonomi”
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu” Odalarımız ve borsalarımız geliştikçe, özel sektörümüze daha iyi, daha kaliteli hizmet sundular. Şirketlerimizin büyümesini, dışarıya açılmasını sağladılar. Tüm bunları, el birliği, gönül birliği, akıl birliğiyle başardık. Sayın Cumhurbaşkanımızın icracı ve reformcu iş yapma tarzıyla ekonomide yeniden atılıma geçeceğimize inanıyoruz. Hiçbir engel, aşamayacağımız kadar büyük, hiçbir duvar yıkamayacağımız kadar güçlü değil. Gün, elbirliğiyle ayağa kalkıp koşma günü. Türkiye çok güçlü bir ülke. Yeter ki ayrımız, gayrımız olmasın. Yeter ki birbirimizi ötekileştirmeyelim. Hep birlikte kucaklaşalım. Bu tabloyu Türkiye’de egemen kılarsak, şikâyet ettiğimiz birçok sorun ortadan kalkacaktır. O yüzden diyoruz ki: “Birliğimiz ebedi, gündemimiz ekonomi!” dedi.​

TOBB Delegeleri ile birlikte Odalar ve Borsalar Birliği’nin Genel Kurulu’na katılan Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Aslan “Bölgemizi temsilen katıldığımız Genel Kurul’da ülkemizin tüm oda ve borsa başkanlarıyla bir araya gelmek, istişarede bulunmak çalışmalarımızı değerlendirmek açısından faydalı olmaktadır. Genel Kurul’un ülkemiz sanayi, hizmet ve ticaret sektörüne hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.