Güncel Gündem

NGC’den görkemli açılış

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti hizmet binası, geniş katılımın olduğu törenle açıldı. Açılış, siyaset, spor ve iş dünyasını bir araya getirdi. Nazilli’de 1993 yılında kurulduğu günden bu yana 28 yıldır aralıksız hizmet..

NGC’den görkemli açılış

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti hizmet binası, geniş katılımın olduğu törenle açıldı. Açılış, siyaset, spor ve iş dünyasını bir araya getirdi.
Nazilli’de 1993 yılında kurulduğu günden bu yana 28 yıldır aralıksız hizmet veren Nazilli Gazeteciler Cemiyeti, hizmet binasına kavuştu. Nazilli Altıntaş Mahallesi Halam Mantı üst katında düzenlenen açılışa, AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Barış Altıntaş, Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran Erden, AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Ali Gökbaraz, MHP Nazilli İlçe Başkanı Hasan Eren, Demokrat Parti İlçe Başkanı Mustafa Uysal, BBP İlçe Başkanı Bülent Eser, DEVA Partisi İlçe Başkanı Mehmet Yaşar Öztekin, Memleket Partisi İlçe Başkanı Ali Çetinkaya, NTO Başkanı Nuri Arslan, STK temsilcileri, iş insanları ve gazeteciler katıldı.

ÖZMEN’DEN BİLGİ ALDILAR
Nazilli Belediyesi Tiyatro Salonu’nda yapılan olağan genel kurulun ardından saat 14.30’da NGC hizmet binasının açılışına geçildi. İmam Hatip Bilal Ekinci’nin duasının ardından protokol ve beraberindekilerin katılımıyla yapılan açılış töreninde kurdele kesimi sonrasında NGC hizmet binası açılmış oldu. Protokol üyeleri daha sonra hizmet binasını gezerek NGC Başkanı Ümit Özmen’den bilgi aldı.

TEŞEKKÜR ETTİ
Başkan Ümit Özmen, açılışta yaptığı konuşmada, katılımcılara kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

3 yıllığına yeniden göreve seçildiğini belirten Özmen, basın çalışanlarının haklarını ve menfaatlerini koruyup gözetmek için var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL