Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

NGC, MESLEKTAŞLARINA MASKE DAĞITTI

NGC, MESLEKTAŞLARINA MASKE DAĞITTI
25 Mart 2020 - 2:37

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti (NGC), sahada görev yapan gazetecilere, yeni tip koronavirüse karşı önlem olması amacıyla maske dağıttı

Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Özmen ve yönetim kurulu üyeleri, son aylarda bütün dünyayı ve aynı zamanda ülkemizi saran korona virüsüne bir önlem için, Nazilli’deki gazetecilere maske dağıttı. Dağıtım öncesi Başkan Özmen, sahada görev gazeteci meslektaşlarına bu hastalıkla ilgili haberlerde uyulması gerekenlerle ilgili tavsiyelerde bulundu. Maske dağıtımında Başkan Ümit Özmen yanı sıra, NGC yönetim kurulu üyeleri ve gazeteciler katıldı.

‘EVDE KAL’

Herkesin devlet büyüklerinin çağrılarına kulak vererek evde Kalmalarını isteyen NGC Başkanı Ümit Özmen, ancak halkın haber alma hakkı gereği görev yapan gazeteci meslektaşlarına da uyarılarda bulundu. Hiçbir şeyin sağlıklarından önemli olmadığına vurgu yapan Özmen, “Çünkü bu hastalık geçse de ciğerlerde belirli bir oranda tahribat bırakıyor. Bunun için dikkat etmeliyiz. Bu süreç biraz daha zaman alacak. Basın İlan Kurumuyla bir görüşme yaptık. Çalışmalar devam ediyor. Bizde cemiyet olarak sahada çalışan arkadaşlarımıza maske dağıtalım dedik ki, az da olsa biraz korunabilelim. Eldiven maskelerinizi kapalı bir mekana girdiğimizde takmaya çalışın. Hepimiz bir aileyiz. Bu nedenle sağlığınız bizim için önemli. Bizde devlet büyüklerimizin dediği gibi özellikle meslek büyüğü abilerimiz başta olmak üzere, diğer meslektaşlarımıza gerekmedikçe sokağa çıkmamalarını rica diyoruz ve ‘evde kal’ diyoruz” ifadelerini kullandı.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.