Güncel Gündem Sağlık

Nazilli’li hayırsever iş insanından NDH’ne örnek bağış

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ / (Aydın), – Nazilli’li hayırsever iş insanından NDH’ne örnek bağış. Nazilli’de tanınmış iş insanlarından Ziya Aksüt tarafından Nazilli Devlet Hastanesi’ne 2 EKG ve 2 Defibrilatör cihazı..

Nazilli’li hayırsever iş insanından NDH’ne örnek bağış

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ / (Aydın), – Nazilli’li hayırsever iş insanından NDH’ne örnek bağış. Nazilli’de tanınmış iş insanlarından Ziya Aksüt tarafından Nazilli Devlet Hastanesi’ne 2 EKG ve 2 Defibrilatör cihazı bağışlandı.
Nazilli ve çevresindeki Karacasu, Buharkent, Kuyucak, Bozdoğan, Yenipazar ve Sultanhisar olmak üzere 6 ilçenin nüfusuna sağlık hizmeti veren Nazilli Devlet Hastanesi’ne hayırseverlerin bağışların devamı ediyor.
Son olarak Nazilli Devlet Hastanesi’ne Nazilli’nin tanınmış işadamlarından ve Nazilli Belediyesporun eski kulüp Başkanlarından Ziya Aksüt tarafından 2 EKG ve 2 Defibrilatör cihazı bağışında bulunuldu. Geçtiğimiz günlerde de Uğur Şirketler Grubu, Nazilli Devlet Hastanesi’ne 2022 yılında 4 ana bölümden oluşan anjiyo merkezi kazandırılacağını müjdelemişti.
Nazilli Devlet Hastanesine bağışta bulunan iş insanlarından Ziya Aksüt, “Nazilli Devlet Hastanesine aşı olmak için gitmiştim. Hastane yöneticileri ile sohbetimiz sırasında bazı hastaların tıbbi cihaz eksikliğini öğrendim. Hastanemize ihtiyaç olan 2 EKG ve 2 Defibrilatör cihazını bağışladım. Tabi ki bundan da çok mutlu oldum. Çünkü ? bu hastane hepimizin yeri geldiğinde hepimiz buraya gelip tedavilerimizi oluyoruz” dedi.
Nazilli Devlet Hastanesi yönetimi, “Nazilli Devlet Hastanesine 2 EKG ve 2 Defibrilatör cihazı bağışında bulunan Nazilli’mizin iş insanlarından bağışçımız Ziya Aksüt’e çok teşekkür ediyoruz”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL