Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

NAZİLLİ TİCARET ODASI’NDA PAZARLAMA EĞİTİMİ VERİLDİ

NAZİLLİ TİCARET ODASI’NDA PAZARLAMA EĞİTİMİ VERİLDİ
05 Mart 2019 - 12:31

Nazilli Ticaret Odası üyelerine öğretim görevlisi Oğuzhan Aydın tarafından Pazarlama Eğitimi verildi.

PazarlamaYönetimi,Tüketici Davranışları Ve Stratejik PazarlamaPlanlaması gibi konulara yer verilen bu eğitimle NTO üyelerinin Mesleki Kariyerlerine de katkıda bulunuldu.

18.02.2019 Pazartesi günü başlayan Pazarlama Eğitiminde Pazarlamaya Giriş, Pazarlama Çevresi, Pazarlama Karması Yönetimi, Pazar Bölümlendirme, Hedef Pazar Seçimi ve Konumlandırma konuları anlatıldı. Eğitimin 2.Günü olan 20.02.2019 Çarşamba günü Satın Alma Karar Verme Süreci, Satın Alma Davranışları, Endüstriyel Pazarlar ve Satın Alma Davranışları hakkında bilgilendirme yapıldı. Eğitimin son günü olan 22.02.2019 Cuma günü ise Stratejik Pazarlama Planlaması, Portföy Analizi, BCG Büyüme/Pazar Payı Matrisi, SWOT Analizi hakkında bilgi verildi. En son katılımcılarla birlikte Uygulamaya Yönelik Swot Analizi çalışmaları yapılarak eğitime son verildi.

Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN; “Üyelerimize fayda sağlayan faaliyetler düzenleyerek üyelerimizin gelişimine katkıda bulunmak için gerekli olan eğitim çalışmalarını sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.