Güncel Gündem Siyaset

NAZİLLİ İL OLSUN MİLLETİMİZ MUTLU OLSUN

Büyük Birlik Partisi (BBP) Nazilli İlçe Başkanı Emin Eser, Nazilli olarak pek çok konuda il merkezinin gölgesinde kaldıklarını ifade etti. ESER, Nazilli’nin, bürokratik ve sistemsel engelleri aşmasının tek yolunun artık..

NAZİLLİ İL OLSUN MİLLETİMİZ MUTLU OLSUN

Büyük Birlik Partisi (BBP) Nazilli İlçe Başkanı Emin Eser, Nazilli olarak pek çok konuda il merkezinin gölgesinde kaldıklarını ifade etti. ESER, Nazilli’nin, bürokratik ve sistemsel engelleri aşmasının tek yolunun artık İl olması gerektiğinin, Nazilli halkının da heyecanla bunu beklediğinin önemine dikkat çekti.

Nazilli’nin 40 ilden büyük bir şehir olduğunu vurgulayan Eser, şunları söyledi:
“Nazilli olarak pek çok konuda Aydın il merkezinin gölgesinde kalıyoruz. Özellikle sağlık ve eğitim gibi alanlarda Nazilli’miz ikinci planda kalmaktadır. Örneğin Nazilli’mize Şehir Hastaneleri’nde olduğu gibi tam donanımlı bir sağlık kampüsü gerekiyor. Nazilli’miz 40 İl den büyük bir şehrimizdir. Çevre ilçe ve köylerle birlikte en az 400 bin nüfusa hitap etmektedir. Bürokratik ve sistemsel engelleri aşmanın tek yolu Nazilli’mizin il olmasıdır. Nazilli halkı artık bunu beklemektedir.”

“Nazilli il olsun Nazillili mutlu olsun diyoruz”

Eser, Nazilli’nin il olmadan hiçbir konuyu ve hiç bir sorunu çözüme kavuşturamayacağını belirterek ilçedeki siyasi parti temsilcilerine birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

Başkan Eser, sözlerini şöyle tamamladı:

“Eğitim alanında içinde Spor Lisesi ve Güzel Sanatlar lisesi gibi değişik türleri barındıran Eğitim kampüsleri gerekiyor. Bir an evvel bununla ilgili çalışmalar yapılmalıdır. Nazilli İl olmadan hiç bir konuyu ve hiç bir sorunu çözemeyiz. Çağrımız tüm siyasi gruplaradır. Bir araya gelip bu konuda ne yapılabiliri konuşmamız lazım. Nazilli il olsun, Nazillili mutlu olsun diyoruz.”

Emin Eser
Nazilli BBP ilçe başkanı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL