Güncel Gündem

NAZİLLİ DEVLET HASTANESİNDEN ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ / (Aydın), – Nazilli Devlet Hastanesi bahçe alanına, çevre güzelliği ve peyzaj amaçlı olarak Aydın Orman İşletme Müdürlüğü tarafından temin edilen Dut, Dişbudak ve Gravilla fidanlarının..

NAZİLLİ DEVLET HASTANESİNDEN ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ / (Aydın), – Nazilli Devlet Hastanesi bahçe alanına, çevre güzelliği ve peyzaj amaçlı olarak Aydın Orman İşletme Müdürlüğü tarafından temin edilen Dut, Dişbudak ve Gravilla fidanlarının dikim bakım ve koruma tavsiyeleri dikkate alınarak Hastane yöneticileri ve çalışanları tarafından dikimleri yapıldı.
Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Engin Tetik, “Nazilli Devlet Hastanesi bahçemizde daha yeşil ve ferah çevre için ekip arkadaşlarımız ile 110 ağaç fidanını toprakla buluşturduk. Emeği geçen devlet büyüklerime yol arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Hizmetlerimiz hız kesmeden devam edecek” dedi.
Nazilli Devlet Hastanesi yöneticileri ve çalışanları tarafından hastane bahçe bölümlerine dikimleri yapılan 110 adet Dut, Dişbudak ve Gravilla fidanlarının sulama işlemlerinin de yapılmasının ardından dikim işlemleri tamamlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL