Genel Güncel Gündem

Nazilli Devlet Hastanesinde Ameliyathane Sertifikasyon Programı tamamlandı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ / (Aydın), – Nazilli Devlet Hastanesinde Ameliyathane Sertifikasyon Programı tamamlandı. Programa katılan 15 kursiyere Sertifikaları Hastane yöneticileri tarafından verildi. Nazilli Devlet Hastanesinde düzenlenen ve 29 Kasım-28..

Nazilli Devlet Hastanesinde Ameliyathane Sertifikasyon Programı tamamlandı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ / (Aydın), – Nazilli Devlet Hastanesinde Ameliyathane Sertifikasyon Programı tamamlandı. Programa katılan 15 kursiyere Sertifikaları Hastane yöneticileri tarafından verildi. Nazilli Devlet Hastanesinde düzenlenen ve 29 Kasım-28 Aralık tarihleri arasında devam eden Ameliyathane sertifikasyon programı sonucunda Uşak, Muğla ve Aydın’dan NDH.sine gelerek kursa katılan 15 kursiyere sertifikaları Hastane Başhekimi Uz. Dr. Engin Tetik, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Sermin Volaka, Ameliyathane Hemşireliği sertifika program sorumlu hemşiresi Zekiye Küçüktaşçı ve eğitim hemşiresi Ayşe Kansu tarafından verildi.
Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Engin Tetik’de, “Hastanemizde yoğun Bakım, Ameliyathane, Palyatif Bakım hemşireliği sertifikasyon programlarına devam ediyoruz. Son olarak düzenlediğimiz Ameliyathane hemşireliği sertifikasyon programını da başarı ile tamamlamış bulunuyoruz. Bu programa gerek il içi gerek il dışından katılan hemşire arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL