Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

NAZİLLİ BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA DESTEK

NAZİLLİ BELEDİYESİ’NDEN OKULLARA DESTEK
05 Ocak 2019 - 17:58

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Nazilli Bahçeşehir Koleji Kampusunu ziyaret etti. Başkan Alıcık ziyaretinde Bahçeşehir  Kollejine olan yoğun talep nedeni ile bölgede oluşan  trafik karmaşasını çözmek için Bahçeşehir Kolleji kampüsü çevresinde düzenleme çalışmalarının başlatılması için gerekli talimatları verdi.

Belediye Başkanı Haluk Alıcık Türkiye genelinde, özellikle de illerde bulunan 125 adet Bahçehir Koleji kampusu içerisindeki değerlendirmede başarıları ile ilk 10 sıralamasında yer alan Nazilli Bahçeşehir Kampusunu ziyaret etti. Henüz çok yeni bir okul olmasına rağmen Nazilli Bahçeşehir Kolejinin başarılarından çok etkilendiğini belirten Başkan Alıcık kampüs çevresinde Nazilli Belediyesi tarafından yapılan ve yapımına devam edilen çevre düzenleme çalışmaları ile yüzme dalında alınan başarıların mutfağı olan okulun olimpik havuzunda incelemelerde bulundu. Yaptığı incelemelerin ardından Okul Müdürü Kaan Başarır, Okul Kurucu Müdürlerler Fatih Ertap ve Ramazan Ererişkin yanı sıra Okulda bulunan mevcut öğretmenler ile sohbet ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler alan Haluk Alıcık gösterdikleri performans ile Nazilli’nin adını öne çıkaran tüm Bahçeşehir Koleji personeline teşekkür etti.

Başkan Alıcık öğrencilerin güvenliği açısından okul çevresindeki düzenleme çalışmaları kapsamında yaya yürüme yoluna öncelik vereceklerini belirtti. Alıcık, Bahçeşehir Koleji’nin henüz çok yeni olmasına rağmen adından başarılarıyla söz ettirmesi ve geçen yıl değişik dallarda alınan 140 adet kupanın Nazilli’yi tanıtma yönündeki etkilerini olumlu bulduğunu ifade ederek ; “Başarıları ile Nazilli’nin tanıtımına önemli etkileri olan Bahçeşehir Kolejine Belediye ve Nazilli’nin Belediye Başkanı olarak desteklerimiz devam edecek. Okulun Red Dragon takımı geçen yıl aldığı derece ile Türkiye’yi ve en önemlisi Nazillimizi en iyi şekilde temsil etti. Bu yılda bu başarılarına yenilerini ekleyeceklerinden eminim. Takımı takip ediyorum ve hatta İzmir de yapılacak olan tüm maçlara fırsatım oldukça bizzat katılmayı düşünüyorum. Yine Ayrıca Satranç da alınan Türkiye şampiyonluğu da ilçemizin tanıtımında önemli rol aldığını da belirtmeden geçemeyeceğim” dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.