Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

Örnek Resim

NAZİLLİ BELEDİYESİ’NDEN GENÇLERE YATIRIM

NAZİLLİ BELEDİYESİ’NDEN GENÇLERE YATIRIM
21 Ocak 2019 - 13:08

Nazilli belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Bozyurt Mahallesi Halı Saha Spor Tesisi törenle hizmete açıldı.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, AK Parti eski Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç, MHP Nazilli İlçe Başkanı Cüneyt Korkmaz, Kadın Kolları Başkanı Birsen Karlıoğlu, Partililer, Muhtarlar, davetliler ve Bozyurt Mahalle halkının katıldığı açılışta konuklara lokma ikramında da bulunuldu.

82 MAHALLEYE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ

Göreve geldiğinden bu yana geçen 10 yıllık sürede Nazilli’nin 82 mahallesine hizmet götürdüklerini ve Bozyurt için de yaklaşık bir buçuk milyon TL’lik hizmet gerçekleştirdiklerini ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık “Biz 2009’da Nazilli Belediye Başkanı olduğumuzda bu memleketin hem şehri emini olacağız hem bu memleketin hizmetkarı olacağız demiştik. Bu şehir üniversite şehri olacak, bu şehir organize sanayi şehri olacak dedik. Ve o gün çıktığımız yolda Allaha şükür ki vatandaşlarımızın teveccühü ile beraber hizmet nasip oldu ve 10. yılı doldurduk. Nazilli Belediyesi’nin hizmet götürdüğü 82 mahallesi var. Bugün bizler için çok farklı olan Bozyurt Mahallemize bir hizmet daha getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz”dedi.

ALICIK “SÖZ VERDİK YAPTIK”

Söz verdiğimiz tüm seçim vaatlerini yerine getirmiş bir başkan olduğunu belirten Alıcık “Biz siyasetçinin karnesine bakılmasını ve ona göre oy verilmesini istiyoruz. Seçimden seçime gelen adayla her zaman yanınızda olan adayı asla kıyaslamayın. Zaten siyasetçi olmak için çok farklı bir özellik gerekmiyor. Biz söz verdiğimiz tüm seçim vaatlerini yerine getirmiş olan Nazilli Belediyesi olarak karşınızdayız. Ben eğer hizmet etmiyorsam oy vermeyin. Biz daha iyi hizmet etmek için Nazilli’de sizden destek istiyoruz. Aynı şekilde Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Savaş ağabeyimiz için de destek istiyoruz. Çünkü biz bir bütünüz. Hep birlikte hizmet edeceğiz. Özellikle kadınlarımızdan çok değerli desteklerini bekliyoruz” dedi. 

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.