Güncel Gündem

Nazilli Belediyesi Yağlı Boya Resim Kursu’na yoğun ilgi

  Nazilli Belediyesi tarafından 2002 yılından bu yana Lütfi Selek Kültür Merkezi’nde vatandaşlara hizmet veren Yağlı Boya Resim Kursu, sanatseverleri ağırlamaya devam ediyor. Nazilli Belediyesi tarafından Lütfi Selek Kültür Merkezi’nde..

Nazilli Belediyesi Yağlı Boya Resim Kursu’na yoğun ilgi

 

Nazilli Belediyesi tarafından 2002 yılından bu yana Lütfi Selek Kültür Merkezi’nde vatandaşlara hizmet veren Yağlı Boya Resim Kursu, sanatseverleri ağırlamaya devam ediyor.

Nazilli Belediyesi tarafından Lütfi Selek Kültür Merkezi’nde hafta içi her gün sanatseverleri ağırlayan Yağlı Boya Resim Kursu çalışmalarına devam ediyor.

Nazilli Belediyesi tarafından; tiyatro, resim, elde kırk yama, halk oyunları, Türk sanat ve halk müziği, vitray, giyim, ahşap ve seramik boyama gibi pek çok kursun aktif olarak devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Nazillimizde kadınlarımız başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın sosyal yaşamda aktif olması, becerilerini geliştirmesi ve meslek edinmesi noktasında kurslarımızı çok önemsiyoruz. Burada çok değerli hocalarımız var. Büyük bir fedakarlık ve gayretle kursiyerlerimizin gelişimi noktasında emek veriyorlar. Hem kurslarımıza katılan hemşehrilerimize hem de öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Desteklerinden dolayı Başkan Özcan’a teşekkür eden Yağlı Boya Resim Kursu Öğretmeni Seher Altınok; “2002’den beri kurslarımız devam ediyor. Nazilli Belediyemizin adına Lütfi Selek Kültür Merkezi’nde hizmet veriyoruz. Hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde kurslarımız devam ediyor. 20’ye yakın aktif öğrencimiz var. Dönem dönem 50 öğrenciyi buluyoruz. Çocuk gruplarımız da var. Genelde yağlı boya üzerine çalışmalar yapıyoruz. Küçük yaş gruplarda teknik çalışmalarımız oluyor. Sanata ilgi duyan herkesi kursumuza bekliyoruz. Bizlere böyle bir imkan verdiği için Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’a çok teşekkür ediyoruz” sözlerini kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL