Güncel Gündem

Nazilli Belediyesi eski danışmanı Ender Vardar, son yolculuğuna uğurlandı.

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ / (Aydın), – Eski Bakan danışmanlarından ve Nazilli Belediyesi eski danışmanı Ender Vardar, son yolculuğuna uğurlandı. Kalp rahatsızlığı nedeni ile kaldırıldığı Nazilli Devlet Hastanesi Yoğun Bakım..

Nazilli Belediyesi eski danışmanı Ender Vardar, son yolculuğuna uğurlandı.

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ / (Aydın), – Eski Bakan danışmanlarından ve Nazilli Belediyesi eski danışmanı Ender Vardar, son yolculuğuna uğurlandı. Kalp rahatsızlığı nedeni ile kaldırıldığı Nazilli Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi görmekte iken bugün sabah saatlerinde hayatını kaybeden Nazilli Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Ender Vardar, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
Bir dönem TBMM.nde Bakan danışmanlığı görevinde bulunan, Nazilli basınının emektar isimlerinden merhum TRT Muhabiri Hamza Fuat Vardar’ın oğlu, Ankara Aydınlılar Derneği eski başkanlarından ve Nazilli Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Ender Vardar, tedavi gördüğü Nazilli Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde yaşamını yitirdi.
Ender Vardar için bugün Merkez Koca Camii’nde ikindi namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine Nazilli Belediye Başkan Yardımcıları Kadir Mutlu, Mustafa Tınaz, AK Parti eski Milletvekili Mehmet Erdem, siyasi parti temsilcileri, dostları ve ailesi katıldı. Vardar ailesi taziyeleri cami avlusunda ve mezarlıkta kabul etti. Alınan helalliğin ardından Ender Vardar’ın cenazesi dualarla Evranlı Mezarlığı’nda gözyaşları içinde toprağa verildi. Evli ve 2 çocuk babası Vardar’ın ölüm haberi hem Ankara’da yaşayan Aydınlıları hem de memleketindeki sevenlerini üzüntüye boğdu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL