Güncel Siyaset

NAZİLLİ BBP İLÇE BAŞKANLIĞINDA KONGREYE HAZIRLIK TELAŞI

  BBP Nazilli İlçe Başkanlığı görevine atanmış olan Sn. Murat AKAN partisinin Nazilli İlçe Teşkilatını yeni hizmet binasında partililerle toplantılar düzenledi. 21 Kasım Pazar günü saat 14.00 te yapılacak olan..

NAZİLLİ BBP İLÇE BAŞKANLIĞINDA KONGREYE HAZIRLIK TELAŞI

 

BBP Nazilli İlçe Başkanlığı görevine atanmış olan Sn. Murat AKAN partisinin Nazilli İlçe Teşkilatını yeni hizmet binasında partililerle toplantılar düzenledi. 21 Kasım Pazar günü saat 14.00 te yapılacak olan Nazilli İlçe Olağan Kongresi ile ilgili yapılacak olan çalışmaları ele alındı. BBP İlçe Başkanı Murat AKAN ve Başkan Vekili Emin Eser birlikte omuz omuza çalışma içerisinde olacaklarını ifade etti. Teşkilat binasına gelen partililer yeni yerin partiye hayırlı uğurlu olmasını dilediler. Yönetim kurulu üyeleri ve delegelerin katıldığı toplantıda Alperen Ocakları mensupları da hazır bulundu. Ocak gençleri tarafından şehitlerimiz için Yasin okunmasının ardından teşkilat mensupları birbirleri ile istişare ettiler.
Başkan AKAN şunları söyledi;
Değerli Dava Arkadaşlarım
Malumunuz olduğu üzere 21 Kasım Pazar günü saat 14.00 te Ahmet Şensan Kültür Merkezi binasında ilçe kongremiz yapılacak. Kongrede isteyen arkadaşlar da aday olabilirler. Bizim için önemli olan davanın bayrağını Büyük Birlik sevdasını hak ettiği yerlere taşımak. Tüm yönetim kurulu üyeleri ve Ocak başkanlarımıza şükranlarımızla, başarılar ve hayırlı çalışmalar diliyoruz. Üyelerimizle ve yönetimdeki başkanlarımız ile birlikte camiamıza ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Allah’ın izniyle Muhsin başkanın emaneti BBP kadroları gümbür gümbür geliyor. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu başkanımızın manevi önderliğinde ve Genel Başkan Sn. Mustafa Destici liderliğinde yolumuza devam edeceğiz. Tüm hemşehrilerimizi kongreye bekliyoruz. Katılımlarınız ve hizmetleriniz için hepinize teşekkür ediyoruz. Kongreye Genel Başkan Sn. Mustafa Destici de saat 14.00 te katılacak. Şimdiden hepinize hayırlı çalışmalar diliyoruz. İlçe Başkan Vekili Emin Eser de İlçe başkanı ve tüm gelen katılımcılara başarılar diledi ve teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL