Güncel Gündem Siyaset

MHP HEYETİNDEN AYKARDERE ZİYARET

MHP Heyeti, Aydın Karadenizliler Sosyal yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğini ziyaret etti. “Adım adım 2023 il il Anadolu” programı kapsamında gerçekleşen ziyarette Dernek Başkanı Rasim Kılıç, MHP heyetine ve dernekte..

MHP HEYETİNDEN AYKARDERE ZİYARET

MHP Heyeti, Aydın Karadenizliler Sosyal yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğini ziyaret etti. “Adım adım 2023 il il Anadolu” programı kapsamında gerçekleşen ziyarette Dernek Başkanı Rasim Kılıç, MHP heyetine ve dernekte bulunan herkese hamsi ikramında bulundu.

MHP İzmir milletvekili Tamer Osmanoğlu;“Yeni yılda vatandaşlarımız rahat bir nefes alacak”  Başkan Rasim Kılıç; “Bizim dernek olarak, biri hariç siyasi partilere kapımız açıktır”

Aydın Efeler mahallesinde yer alan ve kısa adı AYKERDER olan Aydın Karadenizliler Sosyal yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Pazar günü Mhp heyetini ağırladı. MHP İzmir milletvekili Tamer Osmanoğlu, Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, İl Başkanı Haluk Alıcık, MYK üyeleri Deniz Depboylu, Ethem Sedef, Burak Pehlivan Mehmet Ödevli ve İlçe başkanı Ahmet Baskın ve beraberindekilerden oluşan MHP Heyeti Karadenizliler derneği yönetimi ve vatandaşlarla bir sohbet gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Rasim Kılıç, MHP heyetine ve orada bulunan herkese ekmek arası hamsi ikramında bulundu.

Dernek binasına yapılan ziyarette konuşan MHP İzmir milletvekili Tamer Osmanoğlu Ekonomi ile ilgili sorulara da cevap verdi.

Milletvekili Tamer Osmanoğlu özetle; “Dünyada kimsenin beklemediği bir salgınla karşı karşıya kaldık ve tüm ülkeler gibi Türkiye de etkilendi. Elbette ekonomik sıkıntılarımız var, vatandaşımız bir asgari ücretle 40 kilo peynir alabiliyor. Sadece bizde mi avrupada da ekonomik sıkıntılar var. Yeni yılda asgari ücret artacak, emeklilerimizin maaşı artacak vatandaşlarımız da rahat bir nefes alacak” diye konuştu.

Ziyareti değerlendiren Rasim Kılıç; “Aydın da bir sivil toplum kuruluşu olarak, vatandaşlarımızın ve Aydınımızın sıkıntılarını biliyoruz. Mhp heyetine bu sorunları aktardık. Bizim, Karadenizliler derneği olarak, biri hariç siyasi partilere kapımız açıktır”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL