Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

MHP Bozdoğan’dan ihtiyaç sahibi ailelere yardım paketi

MHP Bozdoğan’dan ihtiyaç sahibi ailelere yardım paketi
14 Mayıs 2020 - 2:42
MHP Bozdoğan İlçe Teşkilatı, Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla hazırlanan yardım paketlerini dağıtmaya başladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bozdoğan İlçe Başkanlığı ve Ülkü Ocakları işbirliği ile ihtiyaç sahibi vatandaşlar için yardım kolisi hazırladı. İhtiyaç sahibi 98 aileye ulaştırılacak yardım paketlerini dağıtımı öncesinde açıklama yapan MHP Bozdoğan İlçe Başkanı Tevfik Uzkut “MHP Bozdoğan ilçe teşkilatı olarak her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğimizi bu yıl Korona virüs salgını nedeniyle gerçekleştiremiyoruz. Yönetim kurulumuz ve Ülkü Ocakları işbirliği ile ihtiyaç sahibi haneleri belirleyip imkanlarımız dahilinde yardım paketleri hazırladık. Tespit ettiğimiz 98 haneye yardım paketlerimiz mahalle temsilcilerimiz vasıtasıyla ulaştırılacak. Destek olan dava arkadaşlarımdan Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

MHP Bozdoğan İlçe Teşkilatının hazırladığı yardım paketlerinin dağıtımına, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli MHP İlçe Başkanı Hasan Eren, Nazilli Ülkü Ocakları Başkanı Ferhat Yetik ve partililer katıldı

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.