Asayiş Güncel Gündem

KUYUCAK EMNİYETİNDEN PEŞ PEŞE OPERASYON

KUYUCAK EMNİYETİNDEN PEŞ PEŞE OPERASYON YAPILAN İKİ AYRI OPERASYONDA 5 TABANCA VE BOL MİKTARDA UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ Kuyucak İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri son zamanların en kapsamlı operasyonuna imza attı…

KUYUCAK EMNİYETİNDEN PEŞ PEŞE OPERASYON

KUYUCAK EMNİYETİNDEN PEŞ PEŞE OPERASYON YAPILAN İKİ AYRI OPERASYONDA 5 TABANCA VE BOL MİKTARDA UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ

Kuyucak İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri son zamanların en kapsamlı operasyonuna imza attı.
İki ayrı operasyonda 5 Tabanca ve bol miktarda uyuşturucu ele geçirildi.
1999 doğumlu N.Ü. 2001 doğumlu M.T.D. ve 2001 doğumlu E.A. isimli üç şüphelinin yakalandığı ilk operasyonda bol miktarda kristal tabir edilen uyuşturucu madde ile bir miktar esrar maddesi ele geçirildi.
Soruşturmayı genişleten Kuyucak polisi şüpheli S. Ç. nin evinde Uyuşturucu köpeğinin katılımıyla yaptığı aramada 250 gr. metaamfetamin maddesi, hint keneviri, toz esrar ve uyuşturucunu finansmanında kullanılar bir miktar para ile uyuşturucu satarken kullanılan hassas teraziler ele geçirildi.
Aynı adreste 4 adet tabanca ile 1 adet kuru sıkı tabancada ele geçirildi.
Cephaneliği aratmayan evden çok sayıda gizlenmiş halde dijital materyalde ele geçirildi. Tüm şüphelilere uyuşturucu madde kullanımı ve satışından adli işem yapılarak şüpheli 1985 doğumlu S. Ç. nin çıkarıldığı adli mercilerce tutuklanıp cezaevine gönderildiği öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL