Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

KAYAOĞULLARI’NDAN AK PARTİ ZİYARETİ

KAYAOĞULLARI’NDAN AK PARTİ ZİYARETİ
12 Şubat 2019 - 0:58

Saadet Partisi Bozdoğan Belediye başkan adayı Talha Kayaoğulları seçim çalışmalarına devam ediyor. Her partiden oy alacaklarını belirten Kayaoğulları
“Bozdoğan halkının gönlünde biz hep olmuşuzdur” dedi.

Bozdoğan’da parti ayrımı yapmadıklarını, bunun bir yerel seçim olduğunu belirten Kayaoğulları “Seçim çalışmalarımız kapsamın ilk ziyaretlerimizi ilçemizdeki siyasi parti teşkilatlarına yaptık. Bu hafta AK Parti ilçe teşkilatını ziyaret ettik. Bozdoğan için gece gündüz demeden 55 mahalleye gidip kapı kapı projelerimizi anlatacağız. En güzel seçim çalışmalarını gerçekleştirip Allah’ın izni ile 31 Mart’ta sandıklardan zaferle çıkacağız. İlkeli, dürüst , israf edilmeyen , şeffaf belediyecilik nasıl yapılır tüm Bozdoğan’lı hemşerilerime bunu göstereceğiz. Yapacağımız çalışmalar ile ilçemiz yurt genelinde parmakla gösterilecek ve örnek teşkil edecektir. Bozdoğan halkı bizi bilir biz onları biliriz. Aynı hassasiyetleri taşır, aynı duygularla yaşarız. Bozdoğan halkının gönlünde biz hep olmuşuzdur” dedi.
Saadet Partisinin Bozdoğan Belediye Başkan Adayı Talha Kayaoğuları’na ziyaretlerinde partisinin ilçedeki Yönetim Kurulu üyeleri ve Belediye Meclis üyesi adayları eşlik etti. 

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.