Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

KAYAOĞULLARI; ‘İSRAFA DEĞİL, HİZMETE KAYNAK AKTARACAĞIZ’

KAYAOĞULLARI; ‘İSRAFA DEĞİL, HİZMETE KAYNAK AKTARACAĞIZ’
10 Mart 2019 - 17:10

Seçim çalışmaları kapsamında Amasya mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Saadet Partisi Bozdoğan belediye Başkan Adayı Talha Kayaoğulları, yeni dönemde hayata geçirecekleri projeleri anlattı.

Amasya mahallesi vatandaşlarıyla bir araya gelen Saadet partisi Bozdoğan belediye başkan adayı Talha Kayaoğulları’na mahallenin muhtarı Olgun Güneşdoğdu eşlik etti.

Belediye Meclis üyesi adayları ve mahalle muhtarı ile vatandaşları selamlayan Kayaoğulları Amasya halkının göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür etti. Amasya mahallesi sakinlerine seslenen Kayaoğulları; ”Kaynaklar ne kadar bol olursa olsun israfa dur denmedikçe hiç bir kaynak ilçemizi kalkındırmaya yetmez. İsraf bereketin düşmanıdır. Lüks ve şatafat için yapılan lüzumsuz harcamalara son verecek, israfa değil hizmete kaynak aktaracağız. 1 kuruşu bile israf etmeden şehri ihya edeceğiz. Bunu da hep beraber yapacağız” dedi.

Yeni dönemde hayata geçirecekleri projelerini anlatan Başkan Adayı, vatandaşların istek ve sorunlarını da tek tek not aldı. Bozdoğan’ı daha güzel bir hale hep birlikte getireceklerini ifade eden Başkan Adayı Kayaoğulları, “İlçemizin kalkınmasını hep birlikte gerçekleştireceğiz. Herkesin söz sahibi olduğu bir yönetim anlayışımız olacak” dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.