Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

KARAYER “Bozdoğan Belediyesinde İş Bilmezlik dizboyu”

KARAYER “Bozdoğan Belediyesinde İş Bilmezlik dizboyu”
04 Mayıs 2020 - 19:41

Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş’ın yapmış olduğu ‘Projemize ADM onay vermedi satmak zorundayız’ açıklamasına cevap gecikmedi.

Bozdoğan Belediyesi meclisinin olağanüstü toplantıda görüşülecek gündem maddeleri arasında yer alan arazi satışı tartışması devam ediyor. CHP Bozdoğan İlçe Başkanı Hasan Karayer’in ‘Bu acele nedir Başkan’ sorusunun ardından açıklama yapan Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş “satmak zorundayız çünkü projemize onay verilmedi” dedi.

Başkan Altıntaş’ın açıklamasında “Bizim satmak istediğimiz yer 2019 Kasım ayında güneş Enerjisi Santrali yapmak için aldığımız arazi. Bu araziyi şahsi hatırımızı kullanarak aldık parasının bile 4/1 ini ödedik, 4/3 ü ödemedik. Ancak GES projemize onay verilmedi. Durum böyle olunca da bu araziyi satıp GES projesi için başka yerden arazi alacağız” ifadelerini kullandı.

Bozdoğan Belediye başkanı Ufuk Altıntaş’ın bu açıklamasına cevap veren Karayer “Bozdoğan Belediyesinde iş bilmezlik diz boyu. Bozdoğan’da bakkal dükkanı açmak için bile önce 9 farklı yerden izin alınırken, GES yapacağım diyerek arazi alıp sonra izin vermiyorlar deyip satacağım demek iş bilmezliktir. Bunun başka türlü izahı mümkün değildir” ifadelerini kullandı.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.