Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

KADINLARIMIZA İMKANLAR SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ

KADINLARIMIZA İMKANLAR SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ
10 Mart 2019 - 14:31

Bozdoğan Belediye Başkanı ve Millet ittifakı adayı S. Tümer Apaydın Kazandere mahallesi’nin düzenlemiş olduğu çörek hayrına katıldı.

Başkan Apaydın’ın da katılımıyla gerçekleşen çörek hayrında Kazandere mahallesi sakinleri ve bir çok vatandaş bu hayırda bir araya gelerek Tümer Apaydın’la birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

8 Mart Dünya Kadınlar gününe denk gelen çörek hayrında Kazandere mahallesi kadınlarının hazırladığı çörekler ikram edilirken Başkan Apaydın günün anlam ve önemine uygun bir konuşma yaptı. Apaydın konuşmasında Bozdoğan’lı kadınlar için bir çok imkan sunmaya devam edeceklerini dile getirerek; ”Bizi dünyaya getiren bir kadın. Kadın olmamış olsa dünyaya gelmemiz de mümkün değil. Bizi bir kadın dünyaya getiriyor ve biz ona ‘ana’ diyoruz. Başka bir kadın eşimiz, hayat ortağımız, yol arkadaşımız oluyor. Onunla bir ömür geçiriyoruz, birçok dertleri ve güzellikleri birlikte yaşıyoruz. Onlara yapılan her türlü olumsuzluklara ise anamıza, eşimize, kızımıza yapılmış gibi bakmamız gerekiyor” dedi. 

Bozdoğan ve Aydın’ın her geçen gün daha da ileri gittiğine dikkati çeken Başkan Apaydın, “Kadınlarımıza birçok imkanlar sunuyoruz sunmaya da devam edeceğiz.  Hayatımıza anlam katan kadınların başarılı olması Bozdoğan’ımızın ve ülkemizin daha ileri gitmesidir. Ben hepinizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü anıyorum.”

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.