Asayiş Güncel Gündem

Jasat Timlerinden 2021 Yılında Yapılan 1060 Operasyon

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ / (Aydın), – Aydın İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma dedektifleri (JASAT) timleri tarafından 2021 yılında; Kamu kurum ve kuruluşlarından hırsızlık, enerji ve nakil kablosu hırsızlığı, ev..

Jasat Timlerinden 2021 Yılında Yapılan 1060 Operasyon

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ / (Aydın), – Aydın İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma dedektifleri (JASAT) timleri tarafından 2021 yılında; Kamu kurum ve kuruluşlarından hırsızlık, enerji ve nakil kablosu hırsızlığı, ev ve iş yerinden hırsızlık, büyükbaş küçükbaş hayvan hırsızlığı, dolandırıcılık, kasten öldürme vb. olmak üzere toplam (1060) olaya müdahale edilerek (995)’i aydınlatıldı.
JASAT timleri, uyuşturucu madde ticareti yapma; hırsızlık, kasten öldürme, dolandırıcılık, terör, yağma vb. suçlarından (10) yıl ve üzeri hapis cezası olan (58) şahsı, nitelikli suçlardan hakkında aranma kaydı bulunan (336) şahsı yakalayarak, adli makamlara sevk etmelerinin ardından tamamı tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
Yapılan yazılı açıklamada, “Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması maksadıyla her türlü suçla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalara aralıksız olarak devam edilmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL