Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

İYİ PARTİ BOZDOĞAN YÖNETİMİ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

İYİ PARTİ BOZDOĞAN YÖNETİMİ GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ
10 Ocak 2019 - 22:15

İyi Parti Bozdoğan İlçe teşkilatı 10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla gazetemiz Günaydın Aydın’ı ziyaret etti.

10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla gazetemiz Günaydın Aydın’ı ziyaret eden Bozdoğan İyi Parti İlçe Başkanı Erhan Algan ve yönetimi, imtiyaz sahibi Hüseyin Çarpar’la gazeteciliğin zorluklarını konuştular.

Gazeteciliğin zorluklarına değinen Algan; ‘‘Gücünü kamuoyu desteğinden alan, halkın haber alma hakkının kullanılmasını sağlayan özgür ve tarafsız basın; önemli ve etkin bir denetim organı olma yönüyle, hak ve sorumluluk bilincinin güçlenmesi, demokrasi kültürünün gelişmesi ve sağlıklı bir toplum düzeninin inşasında en önemli etkendir. İlçemizde tek gazete olarak görev yapan bu zor şartlarda ayakta kalmaya çalışan Günaydın Aydın imtiyaz sahibi Hüseyin Çarpar’ı tebrik ederim. Bozdoğan İyi Parti olarak basına her zaman destek çıkmaya hazırız. ” dedi.

Başkan Algan’la sohbetleri sırasında basın mensuplarının yaşadığı sıkıntıları dile getiren Çarpar; ‘‘Yerel gazetelere esnafların, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının abone olarak ve reklam vererek destek olmaları gerekiyor’’ dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Çarpar, İyi Parti Bozdoğan yönetimine destekleri için teşekkür etti.

Haber:Pınar Karabağdaş

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.