Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

İSMET AKIN; ”GERMENCİK SPOR MARKA HALİNE GELECEK”

İSMET AKIN; ”GERMENCİK SPOR MARKA HALİNE GELECEK”
28 Ocak 2019 - 18:08

Cumhur İttifakı MHP Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın, Pazar günü Germencik stadında Germencik spor – Nazilli Yıldız spor arasında oynanan maçı izleyerek, maç sonunda Germencik spor futbolcuları ile soyunma odasında bir araya geldi.

Ligde 25 puanla 6. sırada bulunan Germencik spor futbolcuları ile bir araya gelen Akın, başarı ve üstün performanslarından dolayı tebrik ederek baklava ikramında bulundu. Germencik Belediye Başkan Adayı İsmet Akın, futbolcularla tek tek ilgilenip sorunlarını dinledi.

Sporun her dalına destek verdiklerini söyleyen Akın, bizim önceliğimiz Germencik adını önce Türkiye sonra tüm dünyaya duyurmamız gerekiyor diyerek sözlerine şöyle devam etti, ” Spor olmazsa olmazların başında geliyor. Özellikle Futbol artık hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Germencik spor şuan 6. sırada ve biz şampiyon olabilmesi için elimizden gelen bütün çabayı, gayreti göstereceğiz. Türkiye ve Dünyada, Germencik ismini ön plana çıkarmak ve tanıtmak adına Sporun her dalı bizim için kıymetlidir. Germencik zeytin ve incir ile markalaşmış durumda. Futbol olarak da markalaşacağının sözünü veriyorum. Germencik Spor marka haline gelecek. Ben şahsım adına bunun sözünü sizlere veriyorum” dedi.

MHP Germencik Belediye Başkan Adayı  İsmet Akın’ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını dile getiren Futbolcular, ” İsmet başkan aday olmadan öncede bizleri ziyaret ederek halimizi hatırımızı sorardı. İsmet başkanın verdiği sözleri yerine getireceğine inanıyoruz. Bugün burada olması ve bizlere destek olması motivemizi bir kat daha yükseltti. kendisine nazik davranışı, ikramı ve verdiği sözlerden dolayı teşekkür ederiz” dediler.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.