Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

İNCİRLİOVA BELEDİYESİNDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEVİNCİ

İNCİRLİOVA BELEDİYESİNDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ SEVİNCİ
26 Şubat 2020 - 23:39

Belediye-İş Sendikası Aydın Şubesi ile İncirliova Belediyesi arasındaki Toplu İş Sözleşmesi görüşmesi anlaşmayla tamamlandı.

İncirliova Belediyesi’nde çalışan 34 işçi için Belediye-İş Sendikası Aydın Şubesi ile İncirliova Belediyesi arasında devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri, anlaşma ile tamamlandı. İşçilerin açıklanmasını merakla beklediği sözleşme için İncirliova Belediyesi’nde tören düzenlendi. İşçi ve sendika temsilcilerinin hazır bulunduğu törende İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ile Belediye-İş Sendikası Aydın Şube Başkanı Hidayet Yaman sözleşmeyi imzaladı.
Belediye-İş Sendikası Aydın Şube Başkanı Yaman, toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde Başkan Kaya ve çalışma arkadaşlarına emeğe ve alın terine gösterdikleri saygıdan dolayı teşekkür ederek, “Görüşmelerin karşılıklı anlayış ve saygı ile kısa sürede bitirilmiş olması memnuniyet vericidir. Belediyemizde çalışan 34 işçi arkadaşımızla ilgili toplu iş sözleşmesi görüşmeleri enflasyon oranının üzerinde anlaşma sağlanmıştır. Belediyede çalışan işçi arkadaşlarım ve ben, belediye başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
İşçilere sözleşmenin hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen İncirliova Belediye Başkanı Kaya da, “Toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde belediyemizin imkanlarını göz önünde bulundurarak verebileceğimiz en iyi ücret artışını verdiğimizi düşünüyorum. Bundan sonra arkadaşlarımızla birlikte halkımıza daha iyi hizmet edebilmek için çok çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Toplantıya işveren adına İncirliova Belediye Başkanı Aytekin KAYA, Belediye Başkan Yardımcısı Ender YEĞEN, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet GÜLER, İnsan Kay. Ve Eğt.Md.V. Özgür DESTİCİ, Mali Hiz. Md.V. Alaattin ORHAN, Avukat Demet ZİNZAP KILIÇ, V.H.K.İ Hüseyin ÖZERK, Sendikamız adına Aydın Şube Başkanı Hidayet YAMAN, Şube Başkan Yard. Osman PINAR, İşyeri Sendika Temsilcimiz Özlem KIZILTAŞ katıldı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.