Güncel Gündem Siyaset

İLK ÖNCELİĞİMİZ DEVLETİMİZ VE MİLLETİMİZİN BEKASIDIR

BBP Nazilli İlçe Teşkilatı, başkan Emin Eser yönetiminde Teşkilat binasında partililerle gündemle ilgili toplantı düzenledi. Toplantıya gelen katılımcılara hoşgeldiniz diyerek karşılayan Başkan Emin Eser sözlerini şöyle sürdürdü; “Değerli Dava ArkadaşlarımBildiğiniz..

İLK ÖNCELİĞİMİZ DEVLETİMİZ VE MİLLETİMİZİN BEKASIDIR

BBP Nazilli İlçe Teşkilatı, başkan Emin Eser yönetiminde Teşkilat binasında partililerle gündemle ilgili toplantı düzenledi. Toplantıya gelen katılımcılara hoşgeldiniz diyerek karşılayan Başkan Emin Eser sözlerini şöyle sürdürdü;

“Değerli Dava Arkadaşlarım
Bildiğiniz üzere ülkemiz zor ve çetin bir dönemden geçiyor. Bir yandan siyasi dış baskılar bir yandan ekonomik sıkıntılar nedeniyle hepimiz tüm milletimiz adeta imtihandan geçiyoruz. Dövizin artışı, fahiş fiyat artışları, hayat pahalılığı, enflasyon canavarı derken, milletimiz, sırtında ağır bir yük taşımak durumunda kaldı. Esnafımız hayli zor zamanlar yaşıyor. Çiftçimiz üretim için gerekli olan ihtiyaçları alamıyor. Yağmurların gelmesi hepimizi sevindirdi. Ancak gübre ve mazot konusunda sıkıntılar var. Bunların hepsi bir şekilde çözülür. Sorunları birlikte el ele vererek çözeceğiz. Biri gelsin bizi kurtarsın anlayışı ile değil. Hepimiz bu ülke için çalışmaya devam edeceğiz. Teröristlerin istediği ortama fırsat tanımayacak ve devletimizin yanında duracağız. Bizim önceliğimiz Devletin ve Milletin bekasıdır. Devlet olmadan millet de olamaz. Devlete sahip çıkmak zorundayız. Hepimiz biriz. Mevcut sorunları biliyoruz. Büyük Birlik Partisi olarak gündemi takip ediyor sorunlara çözüm önerileri sunuyoruz. Ülkenin yanmasını bekleyenlere inat biz ateşe su dökenlerdeniz. Kimse elini ovuşturmasın. Türkiye Cumhuriyeti sahipsiz değil. Biz varız. Büyük Birlik Partisi var. Alperenler var. Var olsun Alperenler Yaşasın Türk Milleti.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL