Güncel Gündem

İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ UYUŞTURUCUYA GEÇİT VERMİYOR

Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için uyuşturucu madde ile mücadele kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından 03 Ocak-10 Ocak 2022 tarihleri arasında 86 olay ortaya..

İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ UYUŞTURUCUYA GEÇİT VERMİYOR

Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için uyuşturucu madde ile mücadele kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından 03 Ocak-10 Ocak 2022 tarihleri arasında 86 olay ortaya çıkarılmıştır. İcra edilen faaliyette 95 şüpheli hakkında işlem yapılmış, 5 şüpheli tutuklanmış, 3 şahsın adli işlemleri devam etmekte ve 2 şüpheliye Adli Kontrol Tedbiri uygulanmıştır.
Emniyet ve Jandarma birimlerimizce bu zaman diliminde 377,10 gram Metamfetamin, 0,10 gram Sentetik Kannabinoid, 211,62 gram Kubar Esrar, 3,02 gram Eroin ,10 gram kokain ve 2 adet sentetik ecza ele geçirilmiştir.
Valiliğimizce, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik olarak alınan tüm tedbirler arttırılarak aynı kararlılıkla ve gayretle sürdürülecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

AYDIN VALİLİĞİ

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL