Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

İDLİB SALDIRISI NAZİLLİ’DE KINANDI

İDLİB SALDIRISI NAZİLLİ’DE KINANDI
03 Mart 2020 - 19:32

Nazilli’deki siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları, Nazilli Ticaret Odası’nda düzenledikleri ortak basın açıklamasıyla, İdlib’de gerçekleştirilen hain hava saldırısını kınadı.

Nazilli’deki siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları, İdlib’de düzenlenen hain hava saldırısını kınamak ve şehirlere sahip çıkmak için Nazilli Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda ortak basın açıklaması gerçekleştirdi. Açıklamaya, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, MHP Nazilli İlçe Başkanı Hasan Eren, Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler, Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Kırlıoğlu ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şube Başkanı Hasan Karataş katıldı.

“DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ”
Türkiye’nin 81 ilinde önde gelen 30’a yakın meslek örgütü, sendika konfederasyonu, siyasi ve sivil toplum kuruluşu ile hep birlikte bu açıklamayı yaptıklarını söyleyen NTO Başkanı Nuri Arslan, “Bizler her kritik dönemde milletimizin ve devletimizin yanında durduk. Üstlendiğimiz sorumluluğun hakkını vererek hareket ettik. Bugün de İdlib’te gerçekleşen hain saldırıya ilişkin, ortak tepkimizi gösteriyoruz. Öncelikle vatanın huzuru, güvenliği ve mazlumları müdafaa etmek üzere üstlendikleri görevde şehit olan tüm kahraman askerlerimizin ruhları şad olsun. Rabbim şehitlerimizin mekânını cennet eylesin. Yakınlarına sabır ve metanet, yaralılarımıza acil şifalar nasip eylesin. Milletimizin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.