Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

Hizmet diye buna denir

Hizmet diye buna denir
29 Mayıs 2019 - 22:15

Germencik’te Eşeğinin üzerinde belediyeye gelen yaşlı şahısı, başkanın makam şoförü ve bir memur belediye kapısında dinledi 

Aydın’ın Germencik ilçesinde yaşlı bir şahıs eşeği ile geldiği belediyede, eşeğe inip binmek istemediğini belirterek belediyedeki yetkililerin yanına gelmesini istedi. Biri Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in makam şoförü diğeri de Fen İşleri Müdrülüğü’ne bağlı iki personel 78 yaşındaki yaşlı şahsın yanına gitti. Eşeğinden inmeden sorun ve isteklerini ileten yaşlı şahıs geldiği gibi eşeği ile yoluna devam etti. 
Aydın’ın Germencik ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanı seçilen Fuat Öndeş ve ekibi hizmette sınır tanımıyor. Göreve başladığı gün makam ve mevki için değil hizmet için bu yola çıktıklarını belirten Başkan Öndeş ve ekibi vatandaşa karşı tutum ve davranışları ile halkın takdirini topluyor. 
Germencik ilçe merkezinde yaşayan Ali İhsan Eryılmaz isimli 78 yaşındaki şahıs Lozan caddesi üzerinden eşeği ile Germencik Belediyesi’nin önüne kadar geldi. İnsanların şaşkın bakışları önünde belediye önünde eşeğini durduran yaşlı şahıs belediye binasına doğru seslenerek “Oradan yetkili biri bana baksın” dedi. Bunun üzerine biri Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in makam şoförü Mahmut Karadağ diğeri de Fen İşleri Müdürlüğü görevlilerinden odluğu öğrenilen Alper İnce yaşlı şahsın sorun ve taleplerini dikkatlice dinledi. 
Yaşlı şahıs şehri merkezine yakın bölgede bulunan arazisi ile ilgili bir sorunu dile getirdikten sonra yeniden karakaçanı üzerinde yoluna devam etti.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.