Telefon
WhatsApp
Zapıta Müdürünü vuranlardan 3 tutuklandı
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / DİDİM / (Aydın), - Aydın’ın Didim ilçesinde Didim Belediyesi zabıta müdürüne silahlı saldırıda bulunan ve gözaltına alınan 6 şüpheliden 3 kişi çıkarıldıkları Mahkemece tutuklanırken 3 kişi de Adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
Didim Belediyesi zabıta müdürüne silahlı saldırıda bulunan maskeli tetikçi ve arkasında olduğu düşünülen kişiler, Didim emniyetinin ve İstanbul Emniyetinin birlikte titiz çalışması sonucu yakalanarak bu gün Adalet önüne çıkarıldılar.
Didim Belediyesi Zabıta Müdürü Murat Hacıfettahoğluna, geçtiğimiz günlerde Belediyedeki görevine gitmek için evinden çıktığı sırada, oğlunun yanında silahlı saldırıda bulunan maskeli tetikçi ve arkasında olduğu düşünülen kişiler, Didim emniyetinin ve İstanbul Emniyetinin birlikte titiz çalışması sonucu yakalanarak bu gün Adalet önüne çıkarıldılar.
6 kişi oldukları tespit edilen şüpheli şahıslardan M.G, E.A. ve M.A.S. isimli üç şahıs çıkarıldıkları Didim Adliyesinde çıkarıldıkları Mahkemece tutuklanarak, polis ekipleri tarafından Söke Kapalı ceza İnfaz Kurumuna sevk edildi.
Mahkemeye çıkartılan diğer üç şüpheli şahıslardan C.T, M.O ve A.O isimli şahıslar ise denetimli Serbestlik şartı ve yurtdışı çıkış yasağı şartıyla serbest bırakıldılar.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!