Telefon
WhatsApp
Zafer Partisi Aydın yeni il başkanı
300 X 250 Reklam Alanı

ZAFER PARTİSİ AYDIN İL BAŞKANLIĞI YENİ YÖNETİM KURULUNUN GÖREVE BAŞLAMASI İLE İLGİLİ BASIN BÜLTENİDİR 

25.04.2022 tarihinde Zafer Partisi Aydın il başkanının  istifası ile boşalan Zafer Partisi Aydın İl Başkanlığı görevi Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve teşkilat başkanı Ali Dinçer Çolak Bey’in teklifi, Zafer Partisi genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ Bey’in onayı ile şahsıma verilmişti. Yeni il yönetimini oluşturmak için toplumumuzun çeşitli kesimleri ile yaptığım görüşmeler sonucunda oluşturduğum Aydın İl Yönetimi listesini genel merkezimizin onayını alarak bu gün Aydın Valiliği’ne sunmuş bulunmaktayım. Yeni yönetim listesi aşağıdaki gibidir. 1-Ercan Arslan- İl Başkanı- Emekli Öğretmen- İşadamı 2-Alaattin Hepduman- İnş Müh  3-Tuğrul Özen-İnş Müh. 4-Murat Bülbül-İnş Müh. 5-Samet Arda Altınyürek-Diş Hekimi 6-İhsan Sarıoğlu-  Esnaf  7-Kenan Eren- Esnaf   8-Mustafa Polatçı-Mobilyacı 9-İsrafil Özen-Esnaf  10-Kerim Izgar-İşletme  Müdürü 11-Seher Aksoy Baran- Eğitimci- Kız Yurdu İşletmecisi 12-Yaşar Alparslan Baran-Eğitim Uzmanı  13-Sevgi Uygunoğlu- Gayri Menkul Değerleme Uzmanı  14-Süleyman Özbaş-  Gayri Menkul Değerleme Uzmanı  15-Selçuk Uğur- Kıraathane İşletmecisi  16-Hidayet Yaman- Veteriner Hekim  17-İskender Kalem - Avukat- Emekli Albay  18-Kasım Aslan- İşadamı  -Asansör Firma işletmecis 19-Özkan Ordu- Müteahhit   20-Süleyman Tıraş- Esnaf -Tuğra Dalgıç Pompa 21-Fatih Atik-İlaç Tıbbi Mümessili 22-Hikmet Cengil – Serbest  

    Zafer Partisi Aydın İl Başkanlığı olarak yeni yönetici arkadaşlarımızla önümüzdeki süreçte parti programımız doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüp, partimizin politikalarını halkımızla paylaşma çabası içerisinde olacağız. 

Hepinizin bildiği üzere; “Cumhuriyetin yüzüncü yılına bir kala bir dip dalganın Türk siyasi hayatını derinden etkileyeceği, Bu dalganın cumhuriyet değerlerini korumaya yönelik ama rengini milliyetçilikten alan bir dalga olacağı toplumun tüm kesimlerince dillendirilmektedir. Bu dalganın Türk siyasi hayatına iktidar partisi olarak  Zafer Partisi’ni   ve Genel Başkanımız Prof Dr Ümit Özdağ Bey’i de Türk Milleti’nin iradesini temsil noktasında yetkilendireceğini inanıyoruz.

 AKP’nin cumhuriyet değerlerini hiçe sayan ve kendi cumhuriyetini kurmaya yönelik adımlarını Türk milletinin uyanmasına yönelik olarak halka anlatmaya “UYANDIRMA SERVİSİ” görevimizi sürdürmeye devam edeceğiz. 

Ülkemizdeki “SIĞINMACI SEVİCİLERİNİN” tatlı su kurnazlığı  iletişim tekniklerini kullanarak çaktırmadan  büyük Türk Milleti’ne insanlık duyguları içinde  Ensar Muhacir safsataları ile  “SESSİZ İSTİLAYI”  örtük olarak yutturmaya çalışmalarına  Zafer Partisi olarak sessiz kalmayacağız. Büyük Türk milleti misafirperver ve aynı zamanda yardımseverdir. Ama 2011 yılından bu yana sığınmacı artışı sonucu ülkede yaşananlar misafirperverlik ve yardımseverlikle açıklanamayacak kadar vahim bir noktaya gelmiştir.

Bizce belirli mihraklarca gizli olarak yürütülmeye çalışılan örtük ümmetçi programı devreye sokacak sığınmacı yutturmacasına karşı çıkarak ve Büyük Türk Milletini bu konuda arkamıza alarak  “TÜRKİYEDE BİR TEK SIĞINMACI KALMAYACAK” şeklindeki mücadelemiz  şeklinde hukuki ve siyasi zeminde devam edecektir.

Zafer Partimiz;

 Cumhuriyetimiz ve Milli Güvenliğimizi tehdit eden birinci önceliğimiz  olan “Sığınmacı Tehlikesini” Yüce Türk Milletine anlatmaya çalışırken bazı çevrelerce programlarında  sığınmacıların gönderilmesi dışında  başkaca bir şeyleri yok eleştirilerine de maruz kaldığımız herkesin bildiği malum bir durumdur. Önümüzdeki zaman diliminde  programımızda ki Aydın İlimizi yakından ilgilendiren  Tarım ve hayvancılık Sektörü politikalarımız, Havza Projeleri, Çiftçi Hak Ettiği Saygı’ya Kavuşacak,  Köylü ve çiftçinin sigortalı olması, taşımalı eğitimin sonlandırılıp köy okullarının açılması, “4 DENİZ 4 BÖLGE”, Devlet Planlama Teşkilatının yeniden açılması, Askeri Liselerin açılması  gibi  projelerimizi çok yakında köy köy, ilçe ilçe, kahve kahve,  açıklamaya ve anlatmaya devam edeceğiz.

Yeni yönetimimiz Aydın ilimize hayırlı uğurlu olsun. 

Kamuoyuna Saygı İle Duyururuz.

12/05/2022

Ercan ARSLAN

Zafer Partisi Aydın İl Başkanı

 

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!