Telefon
WhatsApp
Yavuz, “Biz bugün güçlüyüz, yarın daha da güçlü olacağız
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ (Aydın)

AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz İYİ Partili Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın partisinden istifa ederek Ankara’ya gelerek TBMM’nde AK Parti saflarına katılması ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz; “ AK Parti birlik ve beraberliğin teminatı ve sigortasıdır. Milli menfaatler her şeyin üzerindedir. Gün gelir çıktığınız yolda daha İYİ bir rehber, daha dik duruş, daha gür ses, daha büyük bir vizyon görürsünüz. İşte o zaman yapacak tek bir şey kalır. Daha İYİ’nin, daha doğrunun, dünyaya daha gür sesle meydan okuyanın yanında yer almak. Müjdeli bir haberle hizmetine Cumhur İttifakı çatısı altında, AK Parti'de devam etme kararı alan Nazilli Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan da daha iyiyi gören ve yoluna bu güçle devam etmek isteyen isimlerden biri oldu.
Kendisine büyük AK Parti ailemize, aramıza hoş geldiniz diyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, 2023 hedeflerine Türkiye Yüzyılı vizyonuyla emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz inşallah.
Bu karar, AK Parti’nin birlik ve beraberliğin teminatı ve sigortası olduğunun ispatı olmuştur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sağduyulu şekilde verdiği birlik mesajı ve daveti karşılık bulmuştur” dedi.

-AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, ‘Millet ittifakı adının hakkını veremiyor’

AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, açıklamasını sürdürerek, “İttifaklarının adı ‘Millet’ olmasına rağmen muhalefetin adının hakkını veremediği, birçok ilde olduğu gibi Aydın’ımızda da net bir şekilde gözükmektedir. Özellikle Nazilli’de bir süredir yakından takip ettiğimiz üzere, Aydın Büyükşehir Belediyesi, kendi ittifaklarının belediyelerine dahi hizmet yolunda yardımını esirgemiş, destek çağrılarına kulak asmamıştır. Kendileri bırakın vatandaşa hizmet etmeyi, hizmet etmek isteyene de engel olmuşlar ve üzücüdür ki algı, mazeret ve yalanlarla mesailerini harcamaktadırlar” dedi.

Aydın Milletvekili Metin Yavuz, “Biz bugün güçlüyüz, yarın daha da güçlü olacağız. Türkiye’mizin, Aydın’ımızın dört bir yanında AK Belediyeciliğin güzel örneklerini görmekteyiz. Vatanımız Türkiye, sevdamız millet anlayışıyla vatandaşların tamamının yarınlarından emin şekilde, istikbaline güvenle bakacağı bir Türkiye için çalışmayı, çalışana destek olmayı sürdürüyoruz. İnşallah AK Belediyeciliği Aydın’ımızın tamamında hakim kılarak yeni projeler, yeni programlar, yeni eserler, yeni hizmetler üreterek yolumuza devam edeceğiz. Her gün büyüyen, Türkiye’nin en büyük ailesi olan AK Parti olarak bugün güçlüyüz, yarın daha da güçlü olacağız”.

-AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, ‘AK Parti çatısı altında herkese, her görüşe yer vardır’

AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz açıklamasını sürdürerek, “Aziz milletimizin takdir ve teveccühüyle 3 Kasım 2002 tarihinde başlayan hizmet yolculuğumuzda 21 yıllık kesintisiz iktidarla rekor kırmış bir partiyiz. Bu başarının ardında kuşkusuz başta Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere gönül sofrasını herkese açan, birlik ve beraberliği isteyen, vatanını milletini seven milyonlar vardır. AK Parti’nin her bir üyesi, hamdolsun insanı gören ve insanı gözeten bir anlayışla “Durmak Yok, Yola Devam” sloganını şiar edinerek durmadan yoluna devam etmektedir.
Büyük AK Parti ailemizde, bu kutlu çatı altında terör ve şiddetle arasına mesafe koyan herkese, her görüşe yer vardır. Sadece millete hizmet için, milletimizi huzur ve refah açısından daha ileriye götürmek için Cumhurbaşkanımızın sağduyulu çağrısına kulak veren, güzel ilçemiz Nazilli’de birlikte mesai harcadığımız Sayın Kürşat Engin Özcan ve partimize yeni katılan her bir vatandaşımıza tekraren teşekkürü bir borç biliyorum.
Bu katılım, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan güvenin, liderliğin ve vatanseverliğin sonucudur. Yeni yol arkadaşlarımızla birlikte yapacak çok işimiz var. Durmak yok yola devam” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Aydin Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150