Telefon
WhatsApp
Sümerbankı Canlandıran Sepetçioğlu Görevden Alındı...
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ /Aydın, -Yine yanlış yine yanlış bir karar daha Nazilli halkı kırgın ve kızgın. AYDIN’ın Nazilli ilçesinde Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli Sümer Kampüsü Koordinatörü ve Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Tuncay Ercan Sepetçioğlu, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Bülent Kent’in kararı ile görevden alınması tüm Nazilli’yi, on binlerce Sümerbank camiasını ve Sümerbank Derneği üyelerini üzüntüye sevk etti. Bu karar Nazilli nin İl olma sürecinde yapılan bir hatadır dendi.

Bazı vatandaşlar ise burayla uğraşacağına ADÜ poliklinikler sıkıntılı hasta çok doktor yok bilhassa onkoloji bölümü ne bir çare bulsun Her taraf çöplük gibi hijyen sıfır diye sitem ettiler. Nazilli’de birçok başarılı projede imzası bulunan ve ilçenin göz bebeği eski Sümerbank Basma Fabrikası ile ilgili birçok projeye öncülük eden, Sümerbank felsefesinin yaşaması için çaba sarf eden çok değişik projeler üreten Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli Sümer Kampüsü Koordinatörü ve Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Prof. Dr. Tuncay Ercan Sepetçioğlu, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Bülent Kent’in kararı ile görevden alınması şaşkınlık ile karşılandı.

-ADÜ. Nazilli Sümer Kampüsü Koordinatörü ve Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Prof. Dr. Tuncay Ercan Sepetçioğlu, Tek tek teşekkür etti.

ADÜ. Nazilli Sümer Kampüsü Koordinatörü ve Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Prof. Dr. Tuncay Ercan Sepetçioğlu görev aldığı süreç boyunca çalıştığı tüm isimlere teşekkür ederek, “ Yaklaşık 4.5 yıldır yürütmekte olduğum Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO Müdürlüğü ve Nazilli Sümer Kampüsü Koordinatörlüğünden, Rektörümüzün takdiriyle ayrıldım. Birlikte birçok çalışmada (keyifle) bulunduğumuz Kaymakamımız Sedat Sırrı Arısoy ve Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan'a ve de bu süreçte üniversitemizin her bir pozisyonunda görev alan / almış olan idareci ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.
Çeşitli proje ve etkinliklerde iş birliği içinde olduğumuz, desteklerini esirgemeyen başta Belediyemiz ile diğer kurum, kuruluş ve değerli kimseleri (ve burada özellikle Nazilli Ticaret Odası'nı ve Başkanı Nuri Arslan’ı da) hürmetle anmak istiyorum. Kampüste bulunan her iki birimdeki meslektaşlarım, idari personelimiz, işçilerimiz ve güvenlik görevlilerimiz ile Mastaura Antik Kenti Kazı Başkanı Doç. Dr. Sedat Akkurnaz’a, onlarla birlikte çalışmanın büyük onur olduğunu söylemek isterim” dedi.

-Nazilli Sümerbank Basma Fabrikası için, ‘Çalışmalarımız ve hayallerimizi gerçekleştiremedik. Bunun için üzgünüm’

Sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak görevden alındığını duyuran Prof. Dr. Tuncay Ercan Sepetçioğlu, paylaşımında Sümerbank’ın kalkınması için çok çalıştıklarını ama hayallerini gerçekleştiremediklerini ve en çok da buna üzüldüğünü belirterek, “Ama en çok da Sümerbanklılara, bir kimsenin kendisine kimlik veren bir mekanı nasıl bu denli çok sevebildiğini bizlere, herkese gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Sümerbank mirası için bir şeyler yaptık ama hayallerimizi gerçekleştiremedik, bunun için de çok üzgünüm. Bunun içinde tüm Sümerbank camıasından ve Nazilli halkından çok özür diliyorum. O kadar yoksunluk içinde çok alın teri de döküldü, lütfen bundan emin olun. Sayın Rektörüm Prof. Dr. Bülent Kent ve kurumumuz idarecilerine, görevi devrettiğim iki çok değerli meslektaşıma çalışmalarında başarılar diliyorum. Bir endüstri bir Cumhuriyet bir Atatürk mirası olan (eski) Nazilli Sümerbank Basma Fabrikası için her türlü desteğe elbette her zaman hazırım. Çayımı, kahvemi içmeye fakülteye sizleri beklerim” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!