Telefon
WhatsApp
ÖZTUNÇ’TAN ÜYELERE TEŞEKKÜR...
300 X 250 Reklam Alanı

S.S. Nazilli Esnaf Kefalet Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu’nda adayın çıkmadığı seçimlerde mevcut başkan Orhan Tırkaz tekrar başkan olarak güven tazeledi.
S.S. Nazilli Esnaf Kefalet Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu geniş katılımla Nazilli Belediyesi Ahmet Şensan Kültür Merkezinde saat 1.11’de gerçekleşti. Gerekli çoğunluğa ulaşıldıktan sonra seçimlere geçildi. Seçimlerde mevcut başkan Dursun Öztunç’un karşısına başka aday çıkmayınca tek listeyle seçimlere gidildi. Genel kurula verilen öneri ile divan başkanlığına AYMESKOB yönetim kurulu üyesi ve S.S Söke Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi başkanı Refik Karataş getirilirken, gündem maddelerine geçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan genel kurulda tek tek okunan gündem maddeleri açık oylama sonucu üyeler tarafından kabul edilip Öztunç yönetimi ibra edildi. Olağan genel kurulda mevcut başkan Dursun Öztunç’tan başka aday olmadığı için 5’nci dönem tekrar başkanlığa seçilmiş oldu.
Genel Kurala AYMESKOB yönetim kurulu üyesi ve S.S Söke Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi başkanı Refik Karataş, Nazilli Vergi Dairesi Müdürü Adem Torun, Nazilli ve çevre ilçelerin esnaf oda başkanları ve çok sayıda üye katıldı.

ÖZTUNÇ’TAN ÜYELERE TEŞEKKÜR
Genel Kurulda kısa bir konuşma yapan S.S. Nazilli Esnaf Kefalet Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Dursun Öztunç, üyelere teşekkür ederek, aynı hırsla ve istekle üyeler çalışmaya devam edeceğini ifade etti. tekrar bu göreve seçtiklerinden dolayı teşekkür etti.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!